“Great coffe”
Recenzia U Kubistu

U Kubistu
Možnosti stravovania: Obed, Raňajky, Rezervácie
Možnosti stravovania: Obed, Raňajky, Rezervácie

Pokiaľ hľadáte dobrú kávu už ste ju našli. U kubistu sa nachádza vo veľmi tichej časti mesta no zároveň v centre. Vonkajšie stoly sú väčšinou v tomto čase obsadené, no vo vnutry sa dá nájsť stôl stále. Jedlo je tu trocha predražené ale to sa od starého mesta dá čakať. Radler si ale radšej nedávajte ‍♀️

Poďakujte používateľovi stormslav.

Zrecenzované: 4. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Jedlo ako vzdy vyborne! Ubohe hodnotenie davam za servis, kde su vasi usmievaví milí a zhovorciví casnici? Cakanie na jedlo bolo neskutocne dlhe, to ste mali obsadenych len 5 stolov. Aby sa museli hostia pytat ze halo kedy to uz bude? Davno som sa nechcel zdvihnut a odist a necakal som ze sa mi to stane u Vas.

1  Poďakujte používateľovi 304filipm.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ondrej k, Owner v zariadení U Kubistu.Zodpovedané: 5. augusta 2019

Dobrý deň 340filipm, to je vskutku mrzuté. Tiež ma ide poraziť, keď som v podniku, kde je pár ľudí a čašníci ma ignorujú, ba čo horšie dávno objednané jedlo nechodí. Odkedy som nazrel za gastro oponu viem, že jedno i druhé môže spôsobiť nekonečné množstvo drobností. Tiež som sa však naučil, že ak sa dôvod, prečo servis drhne, hosťom s úsmevom šarmantne vysvetlí, radi počkajú. To sa vo vašom prípade nestalo, a to je mrzuté. O to viac, že dôležitosť komunikácie učíme naše čašníčky a čašníkov ako prvé, druhé aj tretie. Ospravedlňujem sa a beriem ich zlyhanie aj na seba. Oťividne sme ich to ešte všetkých nenaučili dosť dobre. Sľubujem, že sa budeme viac snažiť. A dovoľujem si vás, ako kompenzáciu pokazeného rána, pozvať na koláč a kávu. Stačí keď poviete pri bare heslo: úsmev. :).

Zrecenzované: 5. septembra 2018

milujem tie skvele netradičné recepty z kvalitných surovín. U Kubistu zrejme platí cícer náš každodenný :) rada sa sem vraciam, milujem to prostredie, jedlo, hudbu, služby, ešte aj káva je tu skvelá! Výborne! Prídem zas :)

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi vanilkaa.
Zrecenzované: 13. júna 2018

U Kubistu nájdete fantastické jedlo (v ktorom je vždy aj veľká dávka kreativity a originality), príjemné prostredie a veľmi fajn obsluhu. Určite príjemné miesto na strávenie voľného večera :)

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Anicka_SR.
Zrecenzované: 30. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Po dlhom čase sa mi podarilo zastihnúť večer pohodu a bez stresovú atmosféru...už minimum ľudí, pohodová kuchyňa aj čašníci bez tlaku a uvoľnene pôsobili takže som si vychutnal 2 fľaše najlepšieho prosecca Tognon v Bratislave a až do záverečnej si užíval toto bistro

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.

Cestovatelia, ktorí si pozreli U Kubistu, si pozreli aj

Navštívili ste U Kubistu? Podeľte sa o svoje zážitky!