“Ranajky po dlhsej dobe”

U Kubistu
Možnosti stravovania: Raňajky, Obed, Rezervácie
Možnosti stravovania: Raňajky, Obed, Rezervácie
Zrecenzované: 4. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Jedlo ako vzdy vyborne! Ubohe hodnotenie davam za servis, kde su vasi usmievaví milí a zhovorciví casnici? Cakanie na jedlo bolo neskutocne dlhe, to ste mali obsadenych len 5 stolov. Aby sa museli hostia pytat ze halo kedy to uz bude? Davno som sa nechcel zdvihnut a odist a necakal som ze sa mi to stane u Vas.

1  Poďakujte používateľovi 304filipm.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ondrej k, Owner v zariadení U Kubistu.Zodpovedané: 5. augusta 2019

Dobrý deň 340filipm, to je vskutku mrzuté. Tiež ma ide poraziť, keď som v podniku, kde je pár ľudí a čašníci ma ignorujú, ba čo horšie dávno objednané jedlo nechodí. Odkedy som nazrel za gastro oponu viem, že jedno i druhé môže spôsobiť nekonečné množstvo drobností. Tiež som sa však naučil, že ak sa dôvod, prečo servis drhne, hosťom s úsmevom šarmantne vysvetlí, radi počkajú. To sa vo vašom prípade nestalo, a to je mrzuté. O to viac, že dôležitosť komunikácie učíme naše čašníčky a čašníkov ako prvé, druhé aj tretie. Ospravedlňujem sa a beriem ich zlyhanie aj na seba. Oťividne sme ich to ešte všetkých nenaučili dosť dobre. Sľubujem, že sa budeme viac snažiť. A dovoľujem si vás, ako kompenzáciu pokazeného rána, pozvať na koláč a kávu. Stačí keď poviete pri bare heslo: úsmev. :).

Zrecenzované: 5. septembra 2018

milujem tie skvele netradičné recepty z kvalitných surovín. U Kubistu zrejme platí cícer náš každodenný :) rada sa sem vraciam, milujem to prostredie, jedlo, hudbu, služby, ešte aj káva je tu skvelá! Výborne! Prídem zas :)

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi vanilkaa.
Zrecenzované: 13. júna 2018

U Kubistu nájdete fantastické jedlo (v ktorom je vždy aj veľká dávka kreativity a originality), príjemné prostredie a veľmi fajn obsluhu. Určite príjemné miesto na strávenie voľného večera :)

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Anicka_SR.
Zrecenzované: 30. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Po dlhom čase sa mi podarilo zastihnúť večer pohodu a bez stresovú atmosféru...už minimum ľudí, pohodová kuchyňa aj čašníci bez tlaku a uvoľnene pôsobili takže som si vychutnal 2 fľaše najlepšieho prosecca Tognon v Bratislave a až do záverečnej si užíval toto bistro

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Zrecenzované: 14. novembra 2017

toto je nas oblubeny podnik ked mame chut na nieco moderne no nie prehnane prespekulovane.

skvele limonady aj jedlo aj ked zalezi aj od kuchara, ktory momentalne ma smenu...

vyzdvihujem aj "LAB" na Dunajskej ulici, kde skusaju nove jedla do menu.

Osobne moje oblubene je hovadzie so zelenymi fazulkami.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Suisse1981.

Cestovatelia, ktorí si pozreli U Kubistu, si pozreli aj

Navštívili ste U Kubistu? Podeľte sa o svoje zážitky!