“Večerná pohoda”

U Kubistu
Možnosti stravovania: Obed, Raňajky, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 30. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Po dlhom čase sa mi podarilo zastihnúť večer pohodu a bez stresovú atmosféru...už minimum ľudí, pohodová kuchyňa aj čašníci bez tlaku a uvoľnene pôsobili takže som si vychutnal 2 fľaše najlepšieho prosecca Tognon v Bratislave a až do záverečnej si užíval toto bistro

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.

Zrecenzované: 14. novembra 2017

toto je nas oblubeny podnik ked mame chut na nieco moderne no nie prehnane prespekulovane.

skvele limonady aj jedlo aj ked zalezi aj od kuchara, ktory momentalne ma smenu...

vyzdvihujem aj "LAB" na Dunajskej ulici, kde skusaju nove jedla do menu.

Osobne moje oblubene je hovadzie so zelenymi fazulkami.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Suisse1981.
Zrecenzované: 2. septembra 2017

Príjemná lokalita a miesto samotné. Sedeli sme pri stoloch na chodníku, ale ulica nerušila. Čo sa týka jedla, nájsť niečo poctivé a zároveň inovatívne pre uspokojenie vegetariánskych chutí nie je jednoduché, takže jedlo sme veľmi ocenili. Obsluha bola pozorná a vedela poradiť.

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi ppettra.
Zrecenzované: 2. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Prišli sme si sem s priateľmi sadnúť na osvieženie z letných horúčav - dať si studenú limonádu a kávu. Obidve tu majú výborné, milo nás prekvapili aj s čistou vodou, ktorú nám k tomu priniesli. Čašníci boli veľmi milí - ďakujeme!

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Susanne4201.
Zrecenzované: 6. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Vela sa o tomto bistre pise, tak sme sa konecne prisli na to pozriet. Spociatku to vyzeralo, ze to bude relativne rychle a prijemne....predjedlo aj napoje doniesli v solidnej dobe, avsak na hlavne jedlo sme cakali vecnost. Vzhladom na cas (13-14) sme to ozeleli. Medzi cakanim som si objednala male pivo, kedze som ho chcela vyskusat...to tiez nechodilo. Po vecnosti prisli hlavne jedla a tak som si dovolila sa informovat ohladne maleho pivka...a tu prichadza problem obsluhu by som rozdelila na casnicku ktora robila objednavku a tu ktora objednane veci nosila nastol...ta slecna, ktora veci nosila na stol mi s dost nevhodnym tonom a arogantnym ksichtom odvetila ze mam cakat ze sa vyraba? Mala stastie, ze som bola v relativne dobrej nalade, takze sme reagovali viac menej smiechom. No bola to bodka za vsetkym. Ja chapem, ze nie kazdy den je dobry den, no obsluha sa ma k zakaznikom spravat vzdy slusne a uctivo - tomu sa hovori profesionalita. Jedlo bolo obstojne a chutne - ale pomer cena kvalita nie je najlepsi.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi MartinaS3994.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ondrej108, Owner v zariadení U Kubistu.Zodpovedané: 8. júna 2017

Milá Martina,
ďakujeme za trpezlivosť, vážime si vaše tri hviezdičky, pretože pri čakaní človek ľahko nadobúda dojem, že dotyčný podnik nestojí ani za jednu. Čašníčky máme teraz v zácviku, mohlo to byť aj tým. Čo sa týka kvality ponúkaného jedla, ubezpečujeme vás, že cena je primeraná kvalite surovín a ovedenej práci. Slovami recenzenta Trendu, za jedlo zaplatíte U Kubistu polovicu toho, čo by ste za porovnateľnú kvalitu zapatili v iných bratislavských reštauráciách.

Cestovatelia, ktorí si pozreli U Kubistu, si pozreli aj

Navštívili ste U Kubistu? Podeľte sa o svoje zážitky!