Tripadvisor
Bratislava
Recenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Super zaujímavo farebne riešený hotel , izby čisté pekne ,klimatizácia za poplatok , raňajky bohaté každý si isto vyberie ,recepcia ústretová keď sme prišli o 23.00 nemali žiadny problém s časom príchodu .Odporučam .

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi AdrianP4156.
Recenzované: 4. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Bola som v tomto hoteli na skoleni. Ako ucastnikom kurzu nam HOTEL ponukol vraj "zvyhodnene menu" za 9,90 €. Prislo mi to vela, ale zaplatila som to (este rano, cize peniaze mali vopred). No pri obede sme si precitali menu, ktore bolo na kazdom stole a tam bolo toto iste "vraj zvyhodnene menu" za 4,99 € !!!. Po staznosti nam bolo managerom hotela odkazane, ze my sme dostali o 20g masa viac!

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Recenzované: 10. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Bol som ti už niekoľko krát. Ide o útulný a čistý hotel. Mal som izbu klasik. Vid foto . všetko čisté a upratané. Potešil šampón keďže som si ho zabudol. Na recepcii mila obsluha ochotná poradiť. Výhoda keď sa vám nikam do mesta nechce je možnosť sa najesť, čapované pivko OK. Wifi.
Odporúčam

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi 451michalg.
Recenzované: 27. júna 2016

Hotel na okraji Bratislavy, ackoli s dobrou dostupnosti centra autem i MHD. Musim kvitovat uzamcene parkoviste pro vozidla (zdarma). Prostorne pokoje s primerenym vybavenim. Oproti rezervaci nam vsak byla nauctovana snidane (verim, ze omylem), ale pri odjezdu jsme si toho bohuzel nevsimli - doporucuji tedy obezretnost pri vyuctovani. Lze pohodlne zaplatit platebni kartou.

Dátum pobytu: jún 2016
Poďakujte používateľovi GeorgeeCuthbert.
Recenzované: 27. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Vsetko skvele ale treba byt ostrazity....pred hotelom sa kradne.
Auto odparkovane hned pred vchodom do hotela. Zlodeji na bielej Octavii combi vyrusili signal pri zamknuti auta, z kufra ukradnuta cenna batozina v priebehu 20 sekund. Kamerovy zaznam bol no nepouzitelny.

Dátum pobytu: január 2015
3  Poďakujte používateľovi doxy2015.