Recenzované: 10. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Bol som ti už niekoľko krát. Ide o útulný a čistý hotel. Mal som izbu klasik. Vid foto . všetko čisté a upratané. Potešil šampón keďže som si ho zabudol. Na recepcii mila obsluha ochotná poradiť. Výhoda keď sa vám nikam do mesta nechce je možnosť sa najesť, čapované pivko OK. Wifi.
Odporúčam

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi 451michalg.
Recenzované: 27. júna 2016

Hotel na okraji Bratislavy, ackoli s dobrou dostupnosti centra autem i MHD. Musim kvitovat uzamcene parkoviste pro vozidla (zdarma). Prostorne pokoje s primerenym vybavenim. Oproti rezervaci nam vsak byla nauctovana snidane (verim, ze omylem), ale pri odjezdu jsme si toho bohuzel nevsimli - doporucuji tedy obezretnost pri vyuctovani. Lze pohodlne zaplatit platebni kartou.

Dátum pobytu: jún 2016
Poďakujte používateľovi GeorgeeCuthbert.
Recenzované: 27. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Vsetko skvele ale treba byt ostrazity....pred hotelom sa kradne.
Auto odparkovane hned pred vchodom do hotela. Zlodeji na bielej Octavii combi vyrusili signal pri zamknuti auta, z kufra ukradnuta cenna batozina v priebehu 20 sekund. Kamerovy zaznam bol no nepouzitelny.

Dátum pobytu: január 2015
3  Poďakujte používateľovi doxy2015.
Recenzované: 22. decembra 2015

Velmi zvlastny, velmi pekny hotel v Bratislave. Citit ducha novatorstva a pritom je to velmi utulny, moderny a vkusne zariadeny hotel. Personal je profesionalny a mily. Myslim, ze je to vhodne miesto pre vylet.

Dátum pobytu: september 2015
Poďakujte používateľovi Holumi Aqua H.
Recenzované: 11. novembra 2015 cez mobilné zariadenie

Hotel na okraji Bratislavy za rozumnou cenu. Plne dostacujici pro prespani pri sluzebnich cestach. V okoli neni kam jit. Pokoje mensi ale ciste bez problemu. Personal ochotny. Doporucuji a rad opet vyuziji.

Dátum pobytu: november 2015
Poďakujte používateľovi Jaromír D.