“Za 20g masa navyse +100% ceny”
Recenzia Hotel Color

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 8 lokalít!
Hotel Color
Na pozícii č. 44 spomedzi 93 hotelov v Bratislave
Zrecenzované: 4. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Bola som v tomto hoteli na skoleni. Ako ucastnikom kurzu nam HOTEL ponukol vraj "zvyhodnene menu" za 9,90 €. Prislo mi to vela, ale zaplatila som to (este rano, cize peniaze mali vopred). No pri obede sme si precitali menu, ktore bolo na kazdom stole a tam bolo toto iste "vraj zvyhodnene menu" za 4,99 € !!!. Po staznosti nam bolo managerom hotela odkazane, ze my sme dostali o 20g masa viac!

Termín ubytovania: decembri 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Barbora K.

Zrecenzované: 10. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Bol som ti už niekoľko krát. Ide o útulný a čistý hotel. Mal som izbu klasik. Vid foto . všetko čisté a upratané. Potešil šampón keďže som si ho zabudol. Na recepcii mila obsluha ochotná poradiť. Výhoda keď sa vám nikam do mesta nechce je možnosť sa najesť, čapované pivko OK. Wifi.
Odporúčam

Termín ubytovania: auguste 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi 451michalg.
Zrecenzované: 27. júna 2016

Hotel na okraji Bratislavy, ackoli s dobrou dostupnosti centra autem i MHD. Musim kvitovat uzamcene parkoviste pro vozidla (zdarma). Prostorne pokoje s primerenym vybavenim. Oproti rezervaci nam vsak byla nauctovana snidane (verim, ze omylem), ale pri odjezdu jsme si toho bohuzel nevsimli - doporucuji tedy obezretnost pri vyuctovani. Lze pohodlne zaplatit platebni kartou.

• Termín ubytovania: júni 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi GeorgeeCuthbert.
Zrecenzované: 27. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Vsetko skvele ale treba byt ostrazity....pred hotelom sa kradne.
Auto odparkovane hned pred vchodom do hotela. Zlodeji na bielej Octavii combi vyrusili signal pri zamknuti auta, z kufra ukradnuta cenna batozina v priebehu 20 sekund. Kamerovy zaznam bol no nepouzitelny.

Termín ubytovania: januári 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
3  Poďakujte používateľovi doxy2015.
Zrecenzované: 22. decembra 2015

Velmi zvlastny, velmi pekny hotel v Bratislave. Citit ducha novatorstva a pritom je to velmi utulny, moderny a vkusne zariadeny hotel. Personal je profesionalny a mily. Myslim, ze je to vhodne miesto pre vylet.

Termín ubytovania: septembri 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Holumi Aqua H.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Bratislave
Hotel Remy
Mercure Bratislava Centrum
Č. 14 z 93 v lokalite Bratislava
1 652 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Color? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Color

Adresa: Pri Starom myte 2, Bratislava 831 04, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Letisková autobusová doprava Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 44 spomedzi 93 hotelov v lokalite Bratislava
Cenový rozsah: 39 € – 111 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 3 — Hotel Color 3*
Počet izieb: 71
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Hotels.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Color. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Color Hotel Bratislava

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?