“Skvele rezance!”

Kuchyňa: Vietnamské
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 2. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Super kvalitne azijske jedlo v dobrej lokalite, obsluha velmi prijemna, objednavky vybavene rychlo, doopeda sa da v klude posediet, je tam menej ludi, utulne prostredie! Da sa zobrat so sebou.

Poďakujte používateľovi nicollcrusade.

Zrecenzované: 14. februára 2018

Polievka smrdela ako zmoknuty pes, ledva som to dojedol a dufal som ze aspon druhy chod bude dobry. Dostal som rezance(tvrde len opecene na nicom bez chuti) a k tomu to vyvarene maso z polievky, ktore bolo taktiez bez chuti. Nikto ma tam uz nedostane.

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi AdamK6706.
Zrecenzované: 12. decembra 2017

Rozhodla som sa túto reštauráciu navštíviť na základe recenzie mojich priateľov.

Bola som veľmi spokojná. Dala som si PHO BO, ktoré bolo asi najlepšie, ktoré som v Bratislave ochutnala (žila som tri mesiace vo Vietname) a čerstvé jarné rolky, ktoré boli taktiež veľmi dobré.

Obsluha príjemná, prostredie moderné a pôsobí ako drahšia reštaurácia ale ceny sú skvelé.

Určite odporúčam a rada sa tam vrátim

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi MagdalenaT1300.
Zrecenzované: 29. novembra 2017

Objednal som si so sebou jedny rezance s hovadzim masom. Zacvakal som 7,40 a ked som sa vonku postazoval kolegom ze sa mi to zda vela, tak som zistil ze ma osmekli. Kolegovci mali +/- to iste a platili zhruba o 3 Eura menej. Blocek som si pre istotu nezobral, tak som to nechal tak. V kancliku som zistil ze to maso bolo dost tuhe, takze celkovy dojem z obeda -5. :( Dnes som tam bol prvý a posledný krát.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi gmail005.
Zrecenzované: 1. septembra 2017

Super jedlo, rýchlo pripravené na objednávku a veľmi milý personál. Bol som tam často a nebol som sklamaný ani raz. Jedlo je chutné, čerstvé, ceny veľmi príjemné.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi b0husm.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Papaya Authentic Vietnamese Street Food, si pozreli aj

Navštívili ste Papaya Authentic Vietnamese Street Food? Podeľte sa o svoje zážitky!