“Super burger”
Recenzia Regal Burger

Regal Burger
Zrecenzované: 26. januára 2018

Nadherny burger so super hranolkami kedykoľvek cez deň či večer. Málo kde v Bratislave sa dá zjesť takto dobrý burger.

Poďakujte používateľovi tomi_selemba.

Zrecenzované: 22. januára 2018

Prostredie príjemné, personál OK.
Burgre výborné, poctivé mäso, šťavnaté a správne pripravené. Nemám tomu čo vytknúť.

Poďakujte používateľovi Dukyno.
Zrecenzované: 12. decembra 2017

Burger sme navštívili s kamarátmi v sobotnej špičke.
Boli sm eveľmi radi, že sa nám podarilo si nájsť miesto, nakoľko je miesto veľmi malé.
Obsluha bola, teda nebola to, čo sa od takéhoto miesta očakáva. Možno to potrebuje len oživiť, možno preto, že bola sobota večer.

V každom prípade, to bol SKVELÝ BURGER. Odporúčam ochutnať, mali sme burger s kandizovanou slaninou (výborne nakombinované chute) a burger špecial.

Možno trošku drahší, ale predsa len je to centrum.

Určite sa tu ešte vrátime :)

Poďakujte používateľovi MagdalenaT1300.
Zrecenzované: 14. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Stavnate masko, avokadova majoneza, jalapeños, syr slanina no mnamka <3 ideal s hranolkami. Zaruka cerstvych surovin je samozrejma :)

Poďakujte používateľovi Culture740388.
Zrecenzované: 3. novembra 2017

Je to jeden z troch najlepsich burgrov v BA, ktory vsak vie ponuknut viac.
S priateľom tu zavítame každý týžden a kvalita a čerstvosť je vždy 100%. Môj obľúbený je Be about royal s cibulovými krúžkami. Treba vyskúšať všetky , každému chutí niečo iné :)

Poďakujte používateľovi mariaes51.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Regal Burger, si pozreli aj

Navštívili ste Regal Burger? Podeľte sa o svoje zážitky!