“Super”
Recenzia Regal Burger

Regal Burger
Zrecenzované: 3. novembra 2017

Je to jeden z troch najlepsich burgrov v BA, ktory vsak vie ponuknut viac.
S priateľom tu zavítame každý týžden a kvalita a čerstvosť je vždy 100%. Môj obľúbený je Be about royal s cibulovými krúžkami. Treba vyskúšať všetky , každému chutí niečo iné :)

Poďakujte používateľovi mariaes51.

Zrecenzované: 20. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Navstvil som po dlhom case Regal (eurovea). Myslel som ze sa to zlepsilo ale vobec. Zemla ktora sa cela rozmoci ku koncu a sťava sa vam cez sacok vyleje po celych rukach ako pred rokom ma uplne odradilo navstivit Regal. Je to velke minus. Hranolky su fajn ale az ked su skoro vlazne inak sa popalite na jazyku. Ochutnal som uz vela burgrov ale nikde som nemal taky zly pocit po dojedeni ako tu. Cenovo by to moho byt trosku menej nakolko gastro zazitok je slaby.

Poďakujte používateľovi Adam P.
Zrecenzované: 21. augusta 2017

podľa môjho názoru jeden z najlepších burgrov v meste, je možnosť aj bezlepkovej žemle a hranolky s dressingom sú mňam

Poďakujte používateľovi Mária P.
Zrecenzované: 26. júla 2017

Nepatrím medzi milovníkov fast food a ani hamburgerov. No priateľ ma zaviedol do Regal Burger na rýchly obed. Až tu som zmenil názor a ochutnal skvelý burger , ktorým som sa v reštauráciách doteraz vyhýbal kôli nejasnému pôvodu mäsa.
Tu skvelé, čerstvé, šťavnaté mäso , ktore zanechá neskutočnú chuť. Jeden z mála podnikov, kde naozaj robia jedlo ,tak ako sa má. Klobúk dole a nech sa inšpirujú aj druhé reštaurácie , že jedlo sa robí z čerstvých a kvalitných surovín.

Poďakujte používateľovi kimgoldpiestany.
Zrecenzované: 20. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Classic burger bol šťavnatý a mäso celkom hrubé a šťavnaté, to bolo super. Domáce hranolky, i keď presolené, boli dobré. Jediné čo vytknem je vyššia cena ale za kvalitu sa platí...

Poďakujte používateľovi Oliver D.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Regal Burger, si pozreli aj

Navštívili ste Regal Burger? Podeľte sa o svoje zážitky!