“Skvelý BURGER”
Recenzia Regal Burger

Regal Burger
Zrecenzované: 26. júla 2017

Nepatrím medzi milovníkov fast food a ani hamburgerov. No priateľ ma zaviedol do Regal Burger na rýchly obed. Až tu som zmenil názor a ochutnal skvelý burger , ktorým som sa v reštauráciách doteraz vyhýbal kôli nejasnému pôvodu mäsa.
Tu skvelé, čerstvé, šťavnaté mäso , ktore zanechá neskutočnú chuť. Jeden z mála podnikov, kde naozaj robia jedlo ,tak ako sa má. Klobúk dole a nech sa inšpirujú aj druhé reštaurácie , že jedlo sa robí z čerstvých a kvalitných surovín.

Poďakujte používateľovi kimgoldpiestany.

1519176 recenzií

Zrecenzované: 20. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Classic burger bol šťavnatý a mäso celkom hrubé a šťavnaté, to bolo super. Domáce hranolky, i keď presolené, boli dobré. Jediné čo vytknem je vyššia cena ale za kvalitu sa platí...

Poďakujte používateľovi Oliver D.
Zrecenzované: 12. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Skúsil som si dať v Regali v Eurovei druhý krát burger, vyskúšal som oba vegetariánske, ktoré ponúkajú, asi pred rokom ten s baklažánom a minulý týždeň ten s kozím syrom. Žiaľ bol som v oboch prípadoch veľmi sklamaný. Sladká a rozpadávajúca sa žemľa, vnútri žiadne paté, či fašírka, myslel som si, že aspoň pri tom s cviklou urobia cviklovú fašírku, no nie. Narezané 3 koliečka cvikli, trocha syru a
pýtať za to 7 eur je fakt moc. A ešte tie burgre stoja rovnako ako tie mäsové, čo nechápem, všade inde, kde som jedol burger, stoja vege verzie menej. Okrem toho aj omáčka k hranolkám bola úplne bez chuti.
Jediné plus sú hranolky.
Neodporúčam vegetariánske burgre. Nevedia ich robiť a sú predražené = za veľa peňazí veľmi málo muziky :(

Poďakujte používateľovi Scooodles.
Zrecenzované: 9. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Burger je naozaj cerstvy, stavnaty, chrumkavy... hranolky poctive a mnamkovske, ALE ... trochu moj dojem pokazila obsluha, konkretne slecna, kt. Riesila objednavky a platby (bolo dost nefer, ako nas obsluhovala- combo nevysvetlila, ponukala kolu (kt. v cene nebola) mali sme mat 2x combo, z toho jedno nauctovala ako standard burger + hranolky + cola .... takze nas ucet sa trochu predrazil ... ked som sa na to pytala, odpoved znela: "cola nie je v cene" takze tak:) ale ved sme v ba! Co ine cakat, vsak?! Ten burger ale stal za to a zbytok obsluhy vnimam velmi pozitivne- rada sa sem vratim, a uz budem nabriefovana :)

Poďakujte používateľovi BiancaH1277.
Zrecenzované: 18. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Dal som si Classic v prevádzke vo Fresh markete a môžem iba vrelo odporúčiť. Omáčka BBQ bola vynikajúca čím len prispela k celkovému skvelému dojmu.

Poďakujte používateľovi MathiasM1093.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Regal Burger, si pozreli aj

Navštívili ste Regal Burger? Podeľte sa o svoje zážitky!