Najnižšie ceny vášho pobytu
Booking.com
68 USD
Zobraziť ponuku
Rezervujte teraz, zaplaťte pri pobyte
Hotels.com
Priceline68 USD
FindHotel63 USD
ZenHotels.com95 USD
Zobraziťvšetkých 16 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 24. marca 2019

Prave sme sa vratili z koncertu v NTC,prespali sme tu 1noc,izba velka ,kupelna tiez vsade cisto a dobre vybavene.Chladnicka,wifi,hygienicke potreby a hlavne super matrac,nevylezany,bohate ranajky,velka spokojnost.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi EvaH3659.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PrevadzkaHotelSet, General Manager v zariadení Hotel Set.Zodpovedané: 18. júla 2019

Dakujeme EVA
Budeme sa tesit aj na buduce. Koncertov je naplanovanych vela.

Recenzované: 20. marca 2018 cez mobilné zariadenie

V hotely som prespala dve noci. Izba bola krasna, cista vsetko bolo podla popisu v ponuke hotela. V kupelni nic nechybalo. Jednoducho vyborna izba. Jedine minus, ze vyhlad z okna bol na stavenisko stadiona. Ale izba a hotel celkovo, su vyborne.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi milibubu.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PrevadzkaHotelSet, Manažér v zariadení Hotel Set.Zodpovedané: 16. apríla 2018

Dobry den Mlilbubu
Dakujeme za perfektne hodnotenie a tesi nas ze sa vam pacila izba. Stavenisko je uz takmez uzavrete a vyhlad sa pri buducej navsteve urcite zlepsi. S pozdravom Juraj M.

Recenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

V hotely som nebola ubytovaná. No bola som tam na pracovnom obede/večery. Jedlo bolo dobre, porcie primerane. Cena taktiež primeraná. Velmi rada sem zájdem na obed aj v budúcnosti. Večer tam nebola vela ľudí, takze večera prebiehala v kludnej atmosfére.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi KatkaVal.

Dakujeme KatkaVAL

Recenzované: 10. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Boli sme na koncerte na zimnom štadióne,takže v tomto prípade bola poloha hotela pre nás vynikajúca.Zaparkovali sme rovno pred vchodom,izba priestranná,čistá s veľkým balkónom.Síce momentálne výhľad na stavenisko nového štadióna,ale to je len dočasná záležitosť.S raňajkami taktiež spokojnosť.

Dátum pobytu: december 2016
Poďakujte používateľovi Tondo353.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PrevadzkaHotelSet, Manažér recepcie v zariadení Hotel Set.Zodpovedané: 21. januára 2017

Milý Tondo353,
Ďakujeme za hodnotenie Vášho pobytu. Sme radi, že ste sa u nás cítili príjemne a páčila sa Vám izba. Čo sa týka staveniska, tiež už sa tešíme, kedy bude stavba ukončená, a nebude našich hostí rušiť.

Recenzované: 17. novembra 2015

Slušný , čistý a tichý hotel neďaleko od centra mesta, kúsok od NTC. 4 hviezdicky zodpovedaju hotelu v BA. Odporucam pre pracovne pobyty i sukromnu navstevu Bratislavy, zvlast pri akciach v NTC ci na Zimnom stadione. Velmi priatelska cena.

Dátum pobytu: november 2015
Poďakujte používateľovi Martin Marťas P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PrevadzkaHotelSet, General Manager v zariadení Hotel Set.Zodpovedané: 4. decembra 2015

Dobry den Martin Marťas P

Dakujeme za vas cas a hodnotenie. Vystihol ste to perfektne. Nedaleko od centra hned vedla NTC a zimneho stadiona Slovanu. Idealna poloha pre sportoveho fanusika :) Este raz vdaka JM Hotel SET