Hotel Set
115 USD
108 USD
  • Reštaurácia
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
86 USD
Priceline
Hotel Incheba(Bratislava)
50 USD
Zrecenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

V hotely som nebola ubytovaná. No bola som tam na pracovnom obede/večery. Jedlo bolo dobre, porcie primerane. Cena taktiež primeraná. Velmi rada sem zájdem na obed aj v budúcnosti. Večer tam nebola vela ľudí, takze večera prebiehala v kludnej atmosfére.

Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi KatkaVal.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PrevadzkaHotelSet, Manažér v zariadení Hotel Set.Zodpovedané: 16. apríla 2018

Dakujeme KatkaVAL

Zrecenzované: 10. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Boli sme na koncerte na zimnom štadióne,takže v tomto prípade bola poloha hotela pre nás vynikajúca.Zaparkovali sme rovno pred vchodom,izba priestranná,čistá s veľkým balkónom.Síce momentálne výhľad na stavenisko nového štadióna,ale to je len dočasná záležitosť.S raňajkami taktiež spokojnosť.

Termín ubytovania: december 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Tondo353.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PrevadzkaHotelSet, Manažér recepcie v zariadení Hotel Set.Zodpovedané: 21. januára 2017

Milý Tondo353,
Ďakujeme za hodnotenie Vášho pobytu. Sme radi, že ste sa u nás cítili príjemne a páčila sa Vám izba. Čo sa týka staveniska, tiež už sa tešíme, kedy bude stavba ukončená, a nebude našich hostí rušiť.

Zrecenzované: 17. novembra 2015

Slušný , čistý a tichý hotel neďaleko od centra mesta, kúsok od NTC. 4 hviezdicky zodpovedaju hotelu v BA. Odporucam pre pracovne pobyty i sukromnu navstevu Bratislavy, zvlast pri akciach v NTC ci na Zimnom stadione. Velmi priatelska cena.

• Termín ubytovania: november 2015, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Martin Marťas P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PrevadzkaHotelSet, General Manager v zariadení Hotel Set.Zodpovedané: 4. decembra 2015

Dobry den Martin Marťas P

Dakujeme za vas cas a hodnotenie. Vystihol ste to perfektne. Nedaleko od centra hned vedla NTC a zimneho stadiona Slovanu. Idealna poloha pre sportoveho fanusika :) Este raz vdaka JM Hotel SET

Zrecenzované: 22. októbra 2015

- príjemné prostredie,
- dobrá obsluha a milá recepčná (Agi),
- fajn izba,
- výborné raňajky,
- dobrá poloha neďaleko od centra mesta,
- stále parkovanie v areály pred hotelom alebo v podzemnej garáži,

• Termín ubytovania: október 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi stefanpoch.

Dobry den stefanpoch
Uprimna vdaka za vas cas a hodnotenie. Tesi nas ze si uzivate nase skuzby a budeme sa snazit aby sme vas nesklamali ani pri buducej navsteve. JM Hotel SET

Zrecenzované: 16. septembra 2015

Velmi prijemna a ochotna pani na recepcii Agnesa Mahrova, s usmevom ponukla kopec informacii o hoteli a blizkom okoli, na zaklade prijemneho stretnutia sme si s kolegom znova rezervovali dalsi termin ubytovania. FK

• Termín ubytovania: september 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi František K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PrevadzkaHotelSet, General Manager v zariadení Hotel Set.Zodpovedané: 19. októbra 2015

Dobry den František K
Dakujeme za vas cas a podelenie sa o vase hodnotenie Hotela SET. Tesime sa na buducu navstevu. S pozdravom Juraj M.