“Taká klasika”

Pizza Mizza Avion BA
Na pozícii č. 1 047 spomedzi 1 421 Reštaurácie v Bratislave
Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Ničím výnimočné, ale fajn jedlo v príjemnom prostredí. Čašník, ktorý nás obsluhoval bol veľmi príjemný.

Poďakujte používateľovi BarboraK280.

Zrecenzované: 15. decembra 2017

Bola to naša obľúbená reštaurácia, viac ako 6 rokov sme sa tam pravidelne vracali. Mali chutne jedlo a super personál. Toto všetko je už minulosť ! Pri našom príchode sme museli niekoľko minút čakať, kým sa obsluha za pultom "dorozpráva" a ukaže nám stol, ktorý sme mali objednaný (objednali sme sa den dopredu na den narodením, aby sme mohli získať 20% zľavu) . Jedlo bolo priemerné - americká pizza vôbec nemala v okrajoch syr (čašník nás presviedčal, že tam určite je - nebolo tam vôbec nič!), na salámovej pizzi boli 3 kolieska salámy a k šalátu sme si objednali pizza štangle, ktoré boli tvrdé a úplne suché. Úplný šok sme zažili pri platení - žiadnu 20 % zľavu sme na účte nemali, čašník na moju otázku prečo odpovedal - žiadnu zľavu neposkytujeme. Keď som mu ukázal info o zľave na ich webe, tak povedal, že to neplatí v Avione. Privolaný vedúci sa ospravedlňoval, že je tam nový a o žiadnej zľave nevie a blok je už vytlačený, tak sa už nedá nič urobiť ! Úbohé zlodejstvo na slovenský spôsob. Služby biedne, peniaze zobrať a viac sa nestarať.

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi 75rado.
Zrecenzované: 13. februára 2017

Pizza ako taká stále nemá konkurenciu, veľký výber , ponuka 50cm alebo americkej pizze nikdy neomrzí. Trošku sklamaním je ochota personálu ale aj časté zmeny v ňom. Určite ale odporúčam navštíviť.

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi mil1200.
Zrecenzované: 30. októbra 2016

Velke sklamanie s kvality ponuknutej pizze. Obsluha chladna a nevludna, alebo tazky profesionalizmus ? Ponuka pizze uboha.

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi Milos6014.
Zrecenzované: 8. septembra 2016

S priateľom sme boli dosť hladní po celom dni a mali sme chuť na pizzu tak sme si tu zašli a privítala náš čašníčka s tým, že to je polmetrová pizza premerala si nás od hlavy po päty a ešte raz sa nás opýtala, či to chceme fakt všetko zjesť. Keď sme si k tomu poprosili tatarskú tak sa na nás pozrela ako keby sme od nej žiadali misku diamantov a povedala, že nevie kde si myslíme že sme ale tu sa podáva iba kečup. Samotná pizza bola síce veľká ale rozhodne nie dobrá. Ak chcete ísť na pizzu tomuto podniku sa vyhnite.

Dátum návštevy: jún 2016
Poďakujte používateľovi katpit2016.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizza Mizza Avion BA, si pozreli aj

Navštívili ste Pizza Mizza Avion BA? Podeľte sa o svoje zážitky!