“Skvele panini a dobre pivko k tomu”
Recenzia Nervosa

Nervosa
Zrecenzované: 4. augusta 2017

Velmi prijemna restauracia s prijemnou obsluhou, skvelym jedlom a pivom. Kvalitne jedlo za rozumnu cenu, roznorode piva,

Poďakujte používateľovi redwax.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 22. októbra 2016

Jedlo vynikajúce, široký výber pivných špeciálov a príjemná obsluha, viac mi netreba :) a majú aj koláče :)

Poďakujte používateľovi Jakub M.
Zrecenzované: 11. októbra 2016

Najlepsia pizza v okoli, k tomu viac druhov capovaneho piva (ja odporucam IPA, ktora sa tiez obmiena), velmi chutny hanger steak, obsluha sa snazi vzdy vyjst v ustrety poziadavkam zakaznika. Po novom sa tu pravidelne konaju zaujimave cestovatelske prednasky

Poďakujte používateľovi Lenka_cpt.
Zrecenzované: 29. augusta 2016

Jedlo a napoje nikdy nesklamali, miesto nie je az tak ocarujuce, skor je to obycajne klise, ale cas s priatelmi to vie vynahradit, ak sa chce clovek dobre najest, Nervosa postaci kazdemu :)

Poďakujte používateľovi Garlenica.
Zrecenzované: 8. júna 2015

Načapovali nám smradlavé pivo s konca suda. A čašníci si nás nevšímali. Druhý krát tam určite nepojdeme.

1  Poďakujte používateľovi DanielaHorka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Nervosa, si pozreli aj

Navštívili ste Nervosa? Podeľte sa o svoje zážitky!