“Rybarsky cech”
Recenzia Rybársky Cech

Rybársky Cech
Zrecenzované: 6. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Po dlhom case som navstivila Rybarsky cech, do ktoreho ma pozvala priatelka. Priznam sa, ze som nemala ziadne velke ocakavania, nakolko tato restauracia casto menila majitela. O to viac dom bola prekvapena-kvalitou jedla, vynikajucou milou a napimocnou obsluhou, velmi kvalitnou vinnou kartou a celkovym prostredim. Odporucam navstivit a uzivat si tuto restauraciu:-)

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi ElenaK4432.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DingovaM, Manažér v zariadení Rybársky Cech.Zodpovedané: 19. novembra 2018

Ďakujeme predovšetkým za návštevu a pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste sa u nás cítili príjemne a veľmi radi Vás opäť čoskoro uvidíme v Rybárskom cechu :).

Zrecenzované: 17. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Krasny interier, bezproblemove parkovanie, jedlo vynikajuce a zaujimave.
Ceny primerane prostrediu a kvalite spracovania a surovin.
Obsluha nicim neoslnila, ani neublizila...taky priemer.
Avsak urcite este vyuzijeme, mozno aj na sukromne oslavy atd...priestor na privatne eventy ako stvoreny!

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi MichalaF.

Ďakujeme predovšetkým za návštevu a pozitívne hodnotenie. Veríme, že sa opäť čoskoro uvidíme.

Zrecenzované: 5. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce jedlo a profesionalna obsluha ! Rozhodne sa oplati navstivit. Treba ochutnat aj dezert ;)

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi igors28483.

Ďakujeme veľmi pekne predovšetkým za návštevu Rybárskeho cechu a za skvelé hodnotenie. Teší nás, že Vám u nás chutilo, cítili ste sa príjemne a odišli ste spokojný. Budeme sa tešiť na Vašu skorú návštevu.

Zrecenzované: 15. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Super podnik, krasne prostredi, jidlo moc chutnalo! Velky vyber ryb, dobre predkrmy a moc krasny bar:)

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Alenarucz.

Ďakujeme veľmi pekne za príjemné hodnotenie a radi Vás tu čoskoro opäť uvidíme :-).

Zrecenzované: 23. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Rybarsky cech ma vyborne jedlo za rozumnu cenu.prijemne svetle prostredie,dobra obsluha,vernostny program pri obedovom menu. Zatial velka spokojnost

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Aktivarius.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LongauerN, Manažér v zariadení Rybársky Cech.Zodpovedané: 10. mája 2018

Skvelé...ďakujeme za návštevu. Do skorého videnia :-)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Rybársky Cech, si pozreli aj

Navštívili ste Rybársky Cech? Podeľte sa o svoje zážitky!