“male porcie”

Hostinec u deda
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 21. marca 2018

ceny nizke ale necakajte nic spec. napr steak stoji tak 15 ale nedal by som viac ako 7.zaujimava vyzdoba.........

Poďakujte používateľovi SandS158.

Zrecenzované: 16. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Opäť raz v bratislave a večera s pivom nemôže chýbať u deda. Široký výber jedál na môj vkus až veľa ale každý si vyberie všeho chuti. Varia veľmi dobre zatiaľ som nikdy nebol nespokojný. Včera pečené jurajove rebra odporúčané casnickou či si 1kg rozdeliť na poli aj pre kolegu, či tam je viac kosti abo masa, určite celé polka je tak len pod pivko to sa nenajete. Ok tak každý svoje:) boli fakt výborné ale tu necelú polku sme obaja nedojedli lebo sa to fakt nedalo. To množstvo masa sa nedalo zjesť. Pod pivo je tak jedna štvrtina.Prostredie standarne zozbierané zo vsadial a to asi robí aj tu jedinečnú atmosféru. V strede týždňa skoro všetko rezervované takže problém sadnúť. Obsluha mohla byť pozornejšia ináč štandardne spokojnosť.

Poďakujte používateľovi DusanM247.
Zrecenzované: 22. februára 2018

Keďže to mám blízko práce tak tu s kolegyňami jeme takmer každý druhý deň. Najpopulárnejšie je pre nás vykostené kuracie stehno a vždy mäkučká hovädzinka, ktorú majú výbornú, hlavne k omáčkam ako chrenová alebo sviečková.

Poďakujte používateľovi noydentity.
Zrecenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Prisli sme vo stvrtok vecer a na nase prekvapenie bol takmer plny podnik. Ochotný personál nam vsak našiel stôl pre viac ludi, maju dobre pivko aj dobre víno. Kridelka a stehienka nic moc, palacinky tiez moc nechutili, ale celkový dojem prijemny.

Poďakujte používateľovi Alexandra G.
Zrecenzované: 22. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Hostinec na mna posobi velmi milo, interier restauracie nieje nudny, naozaj clovek nevie kam pozerat skor. Vyber jedal bol bohaty dokazal som si vybrat a naozaj mi chutilo. Jedine minus bola obsluha, bez usmevu bez chuti, len nosič jedal co je velka skoda.. Na ucet som sa pytal tri krat, nemali tam toho vela tak neviem asi zlyhala komunikacia. Je to taky priemer a snad pri dalsej navsteve to bude len lepsie a lepsie.

Poďakujte používateľovi dome922.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hostinec u deda, si pozreli aj

Navštívili ste Hostinec u deda? Podeľte sa o svoje zážitky!