“odporucam! sem sa este vratime”
Recenzia Engerau

Engerau

veľmi vysoká spokojnosť , ochotný personál, chutné jedlo a dobre pivko, opäť sa sem niekedy vrátime na chutny obed

Poďakujte používateľovi Dreamer607557.

Zrecenzované: 1. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Resta uplne super. Jedlo super cerstve a hlavne chutne. Mila obsluha. Škoda, ze nemaju lepsiu a vacsiu terasu. Inak vrelo odporucam

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi PeterLecho.
Zrecenzované: 21. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Jedlo vždy chutné. Obsluha veľmi príjemná vždy keď sme tu boli :) Ceny dobré. Jediné čo mi vždy prekážalo je pustené rádio a nie nejaký playlist pretože rozprávanie ľudí v rádiu mi docela pokazilo dojem z celého miesta. Ale inak všetko v najlepšom poriadku :)

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi SandraC9802.
Zrecenzované: 2. júla 2018

Vsetko je vporiadku personal, chut jedla, a pod. Ale niektore ceny su trochu prestrelene.
A tie pomenovania ponovom to je teda raidny gulas...

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Marcel M.
Zrecenzované: 13. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Do tejto restauracie som prisiel uz opakovane a jedlo bolo vzdy dobre, pekne, velke. Mali sme tu aj rodinne oslavy a nikdy nesklamali. Dobry pomer cena kvalita. Jediny problem s parkovanim.

Poďakujte používateľovi Matej D.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Engerau, si pozreli aj

Navštívili ste Engerau? Podeľte sa o svoje zážitky!