“SKLO V SALATE”

CBC cafe & restaurant
Na pozícii č. 1 102 spomedzi 1 491 Reštaurácie v Bratislave
Zrecenzované: 15. júna 2018

Posledny x v zivote som prisiel do tohto akozerestauracneho zariadenia!!! naschval si davam len salaty, lebo panie zdute kucharky aj obsluha nepredvadzaju ziadne kulinarske umenie, ale dnes ma cakalo prekvapenie - v mixe salatu - kus skla (vid foto)! tento kusok som si z ust stihol vytiahnut, bohvie co som este zjedol. ak budem mat zdravotne problemy, cakajte dalsie kroky. ludia, chrante si svoje zdravie a nestravujte sa tu!

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi duribr.
Zrecenzované: 16. augusta 2017

Dátum návštevy: august 2017
Zrecenzované: 29. októbra 2018

Dátum návštevy: október 2018
Zrecenzované: 22. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: február 2016

Cestovatelia, ktorí si pozreli CBC cafe & restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste CBC cafe & restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!