“Vymeniť čašnikov by bolo obrovake plus!”

Pizzeria Bella Napoli
Zrecenzované: 3. septembra 2015

Boli mse si po škole sandnúť so spolužiačkami na pizzu. Obsluhoval nás jeden nemenovaný čašník. Ked som mu povedala či by nezavrel dvere pretože je mi chladno odpovedal že sa musí vetrať. Správal sa povýšenecky a neprijemne. Objednali sme si. Pizzu nám priniesol asi za 20minút a lazaňe boli skôr ako polievka s cestovinami. Objednala som si aj polievku lenže pán čašník na ňu zabudol. U mňa klesli na nula bodov. Do tejto reštaurácie sa už nechystám zavítať.

Poďakujte používateľovi zubzy.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 18. augusta 2015 cez mobilné zariadenie

Na otázku či majú aj bezmäsité jedla nám bolo drzo odpovedané: Vidíte to tam? ....cestoviny neodporúčam bolognese špagety boli skôr cestoviny v paradajkovej polievke neprijemná obsluha drzá a nehovoriac o kuchárke ktorá kričala z kuchyne a odpovedala na našu sťažnosť ...prišlo nám to na prvý pohľad ako príjemné posedenie ale vobec personál ani jedlo nezodpovedajú cenám... lasagne plávali vo vode po ich výmene nám doniesli lasagne s mäsom a syrom kde nebola ani stopa po paradajkovom pretlaku. Prajem veľa šťastia ďalším zákaznikom.

Poďakujte používateľovi Katarína S.
Zrecenzované: 3. augusta 2015

Príjemné posedienie na obchodnej pod slnečníkom.Obsluha:prijemná,rýchla
Pitie a jedlo:pitie priniesli hned po objednaní,jedlo:polievka slepačia:chutná,nei príliš mastná,priniesli ju do 6min,šampiónová pizza:veľká,chutná,do 10min bola na stole.Nemám čo vytknúť.

Poďakujte používateľovi zubzy.
Zrecenzované: 26. februára 2015

Do pizzerie Bella Napoli na Obchodnej sme prišli s kamarátkou náhodou s cieľom dať si denné obedné menu. Ešte som si ani nesadol, už bol pri mne čašník so slovami, že čo si dáme? Na moje otázky (ohľadom toho, čo dané jedlá obsahujú) som dostal zvláštne odpovede. Napr. že zeleninové rizoto obsahuje okrem zeleniny aj ryžu, že brokolicová pizza obsahuje aj "cesto ako pre Vás" a podobné, pre čašníka zjavne zábavné odpovede. Najviac ma však dostala odpoveď na moju otázku: "Čo ešte iné máte?" a čašníkova reakcia: "TEPLÉ SVETLO Z NEÓNU" ...... Takže veľmi neprimeraný a nevhodný prístup personálu, ktorý celý čas na nás zazeral a nenápadne ohováral za barovým pultom, jedlo celkom chutné, atmosféra s umelými kvetinami žiadna výhra a cena 4,50€ na menu (polievka+hlavné jedlo) akceptovateľná. Nikomu túto otrasnú reštauráciu neodporúčam a osobne sa do nej už nikdy viac nevrátim, hlavné kvôli neprimeranému správaniu sa personálu k zákazníkom.

• Atmosféra
2  Poďakujte používateľovi Miros_Slovakia.
Zrecenzované: 1. januára 2015 cez mobilné zariadenie

Jedlo chutilo, poloha výborná, personál veľmi zruční. Uvidíme ešte pri opakovanej návšteve...Rad si to zopakujem zase niekedy.

Poďakujte používateľovi EugenFiala.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Bella Napoli, si pozreli aj

Navštívili ste Pizzeria Bella Napoli? Podeľte sa o svoje zážitky!