“Hnus”

Pizzeria a restauracia Sicilia

Dnes sme si po dlhšej dobe objednali menu, vyskúšali sme menu A: cviklový krém a kurací stejk na lesnom ovocí s opekanými zemiakmi...to čo mala byť akože polievka, bol jeden číry hnus, žiadny krém, hnusná zafarbená voda bez ničoho, riedka žbrnda, ktorú sme vyliali do WC,prepáčte potkany...druhé jedlo,keď si odmyslím jeho na pohľad nechutný výzor a to, že bolo všetko studené, tak kuracie mäso nedorobené, polosurové a opekané zemiaky tak isto nedorobené, vnútri surové a snáď ešte zamrznuté...všetko to išlo do koša a my sme si povedali, nikdy viac

Poďakujte používateľovi Marek K.

Zrecenzované: 22. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Miesto, kde sa viete dobre najest, dat si chutnu pizzu a posediet s kamaratmi idealne pocas leta aj na terase.

Poďakujte používateľovi Robertos_trip.
Zrecenzované: 30. júla 2019

Jedna z najlepších pizzérií v Petržalke. Vynovená terasa, vnútri oddelená fajčiarska časť. Obsluha priemerná, naposledy sme čakali dlhšie ako zvyčajne, stáva sa. Polievky sú pravidelne veľmi dobré, taktiež pizza, minútky a prílohové šaláty. Čo ma sklamalo, boli cestoviny carbonara... tie už radšej skúšať nebudem (dúfam, že to bol jednorázový omyl kuchyne... cestoviny so smotanou a cesnakom, inak by som to neopísala). Celkovo na Petržalku veľmi dobré;)

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Monika M.
Zrecenzované: 13. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Plan nasej vecere bol jasni .
Vybrali sme sa na oblubenu pizzu .
Ako vzdi personal prijemny , podnik plni , jedlo dobre .
Spokojnost

59  Poďakujte používateľovi sladjazekic.
Zrecenzované: 24. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Jedna z najlepších reštaurácii, jedlo je vždy čerstvé, teple a chutne, dosť veľké porcie za dobru cenu,čo sa u iných reštaurácii ktoré rozvážajú povedať nedá. Okrem toho bývam ďaleko a vždy ma upozornia že to bude trvať minimálne hodinu a pol, aj tak vždy prídu do hodiny.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi jjaann2.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria a restauracia Sicilia, si pozreli aj

Navštívili ste Pizzeria a restauracia Sicilia? Podeľte sa o svoje zážitky!