“Odporny casnik”
Recenzia Krasnanska kuria

Krasnanska kuria

Dnesna navsteva tohto podniku stala za opovrzenie. Ma vypisane denne menu na tabuli ale uz o 11,50 am nema s ponuky nic okrem spagiet. Ja som jest nechcel mal som poziadavku na kavu Americano, odpoved casnika Preso, a ze misim cakat. Kolegovia uz mali jedlo zjedene a ja som kavu este ani nedostal. Casnik nevie ani aku kavu som pital A priniesol mi po 30min cakania male preso.
Moje konstatovanie je take ked sa tomu nerozumie a nevie sa opytat co som si to objednaval tak.nech to nerobi a odkaz pre majitela ohladom denneho menu nech robi tak aby na presne poludnie mal to co ma vypisane.na ponukovej tabuli. Alebo nech spravi viacej alebo nech ma nachystane v priprave aby vedel uspokojit dopyt .

Poďakujte používateľovi Dušan G.

Zrecenzované: 5. júna 2019

jeden z najlepších tatárskych biftekov, fantastický hovädzí stroganov, vynikajúce orechové alebo makové šúľance

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi Ivan7372017.
Zrecenzované: 27. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Do tejto reštaurácie sme zavítali s kupónom so zľavového portálu, napriek tomu sme boli spokojní. Misa plná rezňov bola fajn, všetko bolo čerstvé. Objednali sme si aj fazuľovicu s údeným mäsom, klobásou a hrubý rezancami, ktorá bola skvelá.
Veľmi pekné prostredie, primerané ceny a milá a pozorná obsluha si zaslúžia pozitívne hodnotenie.

Dátum návštevy: január 2019
69  Poďakujte používateľovi mojmirb.
Zrecenzované: 19. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Príjemné posedenie v príjemnom prostredí, obsluha prívetivý a profesionálny prístup. Nie príliš široká ponuka. Priateľka si chcela objednať orechové šúľance ktoré žiaľ nemali ako alternatíva nám boli ponúknuté palacinky. Pečene rebrá boli dobre, trošku malá porcia a trošku studené. Porcie po estetickej stránke aj chuťovej boli vyhovujúce.

Dátum návštevy: január 2019
1  Poďakujte používateľovi Kekso.
Zrecenzované: 27. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Pred vyše rokom som napísal, že sa sem rád vrátim, čo som aj urobil, ale musím povedať, že veľmi obmedzená ponuka jedál ma neprÍjemne prekvapila. Okrem toho som mal pocit, že sa zmenil celkový duch reštaurácie a už sa tam nebudem hrnúť na príjemné posedenie. Škoda.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Juraj63.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Krasnanska kuria, si pozreli aj

Navštívili ste Krasnanska kuria? Podeľte sa o svoje zážitky!