“vyborna pizza mimo hl.ruchu”
Recenzia Sole Mio Pizza

Sole Mio Pizza
Zrecenzované: 24. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

pizzeria je velmi interierovo pekna. vyborna ponuka. tiez moznost uplatnit ISIC zlavu na pizzu. bonusom je ze je mimo hl.ruchu mesta

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi KLaraFristyk.

Zrecenzované: 27. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Do tejto restauracie chodievam pravidelne na obedove menu. Varia tu velmi chutne a aj personal je super. Obedove menu je za 3,99 €. Ak si nemate co vybrat z obedovej ponuky na den, pizzou nikdy nic nepokazite. :) Robia ju velmi chutne.

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi milibubu.
Zrecenzované: 7. júla 2016

Mám toto miesto celkom rád. Funguje už veľmi dlho, nie je veľa prevádzok, ktoré sa udržia toľko rokov, takže to hovorí aj o kvalite. Klobúk dolu. Čo ma však zaráža je veľkosť porcií pri obedovom menu. Bol som jesť veľakrát a niektoré vyzerajú ako pre deti v materskej škôlke, čo je škoda, lebo si myslím, že tým Sole Mio zbytočne stráca zákazníkov.

Dátum návštevy: jún 2016
Poďakujte používateľovi mliekoboy76.
Zrecenzované: 6. júla 2016

Neviem čo to do mňa vošlo ale skončili sme tu v tejto reštaurácií.
Obsluha ochotná o tom potom, zariadenie pamätá obdobie 1997 a všade Soľ soľ a soľ

Dátum návštevy: október 2015
Poďakujte používateľovi angelikat440.
Zrecenzované: 3. marca 2016

Je to prekvapenie, vojsť dnu. Dostanete dobrú pizzu a pocit, že ste sa vrátili v čase niekam do roku 1995. Personál je ústretový, interiér nízky a teplý. Najete sa, ale zážitok pre všetky zmysly to asi nebude.

Dátum návštevy: február 2016
Poďakujte používateľovi FilipaGordon.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Sole Mio Pizza, si pozreli aj

Navštívili ste Sole Mio Pizza? Podeľte sa o svoje zážitky!