“Obedové menu”
Recenzia Sole Mio Pizza

Sole Mio Pizza
Zrecenzované: 27. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Do tejto restauracie chodievam pravidelne na obedove menu. Varia tu velmi chutne a aj personal je super. Obedove menu je za 3,99 €. Ak si nemate co vybrat z obedovej ponuky na den, pizzou nikdy nic nepokazite. :) Robia ju velmi chutne.

Poďakujte používateľovi milibubu.

Zrecenzované: 7. júla 2016

Mám toto miesto celkom rád. Funguje už veľmi dlho, nie je veľa prevádzok, ktoré sa udržia toľko rokov, takže to hovorí aj o kvalite. Klobúk dolu. Čo ma však zaráža je veľkosť porcií pri obedovom menu. Bol som jesť veľakrát a niektoré vyzerajú ako pre deti v materskej škôlke, čo je škoda, lebo si myslím, že tým Sole Mio zbytočne stráca zákazníkov.

Poďakujte používateľovi mliekoboy76.
Zrecenzované: 6. júla 2016

Neviem čo to do mňa vošlo ale skončili sme tu v tejto reštaurácií.
Obsluha ochotná o tom potom, zariadenie pamätá obdobie 1997 a všade Soľ soľ a soľ

Poďakujte používateľovi angelika t.
Zrecenzované: 3. marca 2016

Je to prekvapenie, vojsť dnu. Dostanete dobrú pizzu a pocit, že ste sa vrátili v čase niekam do roku 1995. Personál je ústretový, interiér nízky a teplý. Najete sa, ale zážitok pre všetky zmysly to asi nebude.

Poďakujte používateľovi FilipaGordon.
Zrecenzované: 1. septembra 2015

Príjemný podnik, fajn obsluha. Dobré jedlo. Vadilo mi akurát to, že minerálka je predražená a majú len českú. Pritom máme na Slovensku toľko kvalitných minerálnych vôd...

Poďakujte používateľovi Mliekoboy.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Sole Mio Pizza, si pozreli aj

Navštívili ste Sole Mio Pizza? Podeľte sa o svoje zážitky!