“Chutné jedlo ale extrémne malé porcie”
Recenzia Sole Mio Pizza

Sole Mio Pizza
Zrecenzované: 7. júla 2016

Mám toto miesto celkom rád. Funguje už veľmi dlho, nie je veľa prevádzok, ktoré sa udržia toľko rokov, takže to hovorí aj o kvalite. Klobúk dolu. Čo ma však zaráža je veľkosť porcií pri obedovom menu. Bol som jesť veľakrát a niektoré vyzerajú ako pre deti v materskej škôlke, čo je škoda, lebo si myslím, že tým Sole Mio zbytočne stráca zákazníkov.

Poďakujte používateľovi mliekoboy76.

Zrecenzované: 6. júla 2016

Neviem čo to do mňa vošlo ale skončili sme tu v tejto reštaurácií.
Obsluha ochotná o tom potom, zariadenie pamätá obdobie 1997 a všade Soľ soľ a soľ

Poďakujte používateľovi angelikat440.
Zrecenzované: 3. marca 2016

Je to prekvapenie, vojsť dnu. Dostanete dobrú pizzu a pocit, že ste sa vrátili v čase niekam do roku 1995. Personál je ústretový, interiér nízky a teplý. Najete sa, ale zážitok pre všetky zmysly to asi nebude.

Poďakujte používateľovi FilipaGordon.
Zrecenzované: 1. septembra 2015

Príjemný podnik, fajn obsluha. Dobré jedlo. Vadilo mi akurát to, že minerálka je predražená a majú len českú. Pritom máme na Slovensku toľko kvalitných minerálnych vôd...

Poďakujte používateľovi Mliekoboy.
Zrecenzované: 27. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Sole Mio Pizza, si pozreli aj

Navštívili ste Sole Mio Pizza? Podeľte sa o svoje zážitky!