“Veľké a pekné”

Pizzeria Maestro Aupark
Zrecenzované: 2. februára 2017

V skutku veľké nákupné centrum plné kvalitných obchodov. Fajn nákup aj keď cenovo trochu drahšie. Krásny detský park.

Poďakujte používateľovi Štefan T.

Zrecenzované: 12. januára 2017

Navštívili sme túto pizzeriu cez víkend, vo vnutri bolo plno, ale majú stoly aj vonku v priestore nákupného centra, takže sme si v pohode sadli. Obsluha rýchla a nápomocná. Mal som Fettuccine s paradajkami a cesnako, boli výborné. Deti si dali pizzu, samozrejme som musel ochutnať :-) . Dávno som takú dobrú pizzu nejedol. Ceny cestoviny a pizza cca. od 6 do 8 EUR

Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Zrecenzované: 10. júla 2018

Zrecenzované: 25. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 19. júna 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Maestro Aupark, si pozreli aj

Navštívili ste Pizzeria Maestro Aupark? Podeľte sa o svoje zážitky!