“Jedlo vybornej kvality”

Kuchyňa: Japonské
Opis: Sushi bar, Restaurant, Wok, Delivery
Opis: Sushi bar, Restaurant, Wok, Delivery
Zrecenzované: 26. apríla 2019

V restauracii som nebola, dala som si jedlo doniest, nebolo to prvykrat, jedlo je vzdy chutne,pacia sa mi originalne jedla (Sebo, Sajfa, Halenar ....)

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Janka M.

Zrecenzované: 2. apríla 2019

Veľmi pekne ďakujeme za vynikajúce jedlo a príjemný obal v ktorom bolo doručené.
Vrelo odporúčam všetkým. Škoda len, že donášku nerobíte aj v okolitých dedinkách. Možno časom
Pekný deň

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Lucinka18.
Zrecenzované: 18. marca 2019

Najlepsia sushi donaska v BA. Velmi chutne sushi,velky vyber super sushi roliek. Pomer kvalita cena a donaska sushi len odporucam.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi solemio888.
Zrecenzované: 10. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Asi najkvalitnejšia donaška sushi v BA. Sem-tam sa zadarí chyba v objednávke, ale celkovo veľmi vysoká latka

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Adventurer599887.
Zrecenzované: 1. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Tempura bola zatiaľ najlepšia akú som kedy jedla Tobiko krasne praskalo, dokonale doladená omáčka. Ebi tempuru mňamózne podčiarkla teriyaki omáčka. Dorazila som to mangovým cheesecakeom... Nehovoriac o tom, ako ústretovo personál vybavil objednávku, kde som domrvila tel.číslo. Dám si zas, znova a opäť.
Aj by som odfotila, ale len čo som otvorila krabičku, už som jedlo nepustila z rúk.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi zidekova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli GEISHA sushi, si pozreli aj

Navštívili ste GEISHA sushi? Podeľte sa o svoje zážitky!