“Donáška”

Kuchyňa: Japonské
Opis: Sushi bar, Restaurant, Wok, Delivery
Opis: Sushi bar, Restaurant, Wok, Delivery
Zrecenzované: 5. októbra 2018

Čo čítam recenzie na internete, nie som veľký fanúšik donášok. Kvôli zaneprázdnenosti mi ale nič iné neostalo, tak som len rýchlo pozerala donášku v Bratislave. TripAdvisor mi ako jednu z mnohých ponúkol Geishu. Recenzie fajn, sushi mám rada, ponuka menu tiež obstojná, tak som si povedala, že za pokus nič nedám. Jedlo čerstvé, menu o nič ochudobnené, polievka ešte teplá a asi prvá, ktorá mi pri donáške aj voňala, ovocný šalát príjemným prekvapením. Kuriér milý, dovoz do 50 minút, možnosť platiť v hotovosti, gastrolístkami aj kartou. Ak v budúcnosti budem opäť potrebovať donášku, tak viem, kam sa obrátiť.

Poďakujte používateľovi TerezaF214.

Zrecenzované: 22. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Objednavam si pravidelne a som spokojny , relativne rychla donaska , jedlo pekne balene , trosku menej sojovky .

Poďakujte používateľovi Safari728599.
Zrecenzované: 11. septembra 2018

Už viac krát som si objednal cez donáškovú službu jedlo bolo vždy kvalitné, či som objednal denné menu, či sushi. Pri poslednej objednávke úplne splnili moje všetko očakávania nie len jedlo bolo výborné, ale konečne aj obal bol recyklovateľní.

Poďakujte používateľovi vigh2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 12. septembra 2018

Dakujeme za milu recenziu, Vigh2018 :)

Zrecenzované: 9. júla 2018 cez mobilné zariadenie

V Bratislave najlepšie sushi. Vyborne kombinácie chutí, čerstvé ryby a rýchla donaska. Milujem ich polievky a predjedla. Odporúčam aj obedový špeciál... všetko vyborne. Zatiaľ žiadna zlá skúsenosť.

Poďakujte používateľovi monikag566.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 10. júla 2018

Ahoj Monika,
velmi pekne dakujeme za recenziu. Vzdy potesia mile slova, budeme sa snazit rovnako aj nadalej :)

Zrecenzované: 19. júna 2018

S kolegynou sme si objednali denne menu (vyskusali sme aj sushi menu aj wok menu) a mozeme len odporucat. Jedlo bolo vyborne, pan kurier rychly a velmi prijemny. Milo nas prekvapil aj sviezy letny dezert, o ktorom sme nevedeli ze je v menu zahrnuty. Jednoducho skvele :) Dakujeme

Poďakujte používateľovi VeronikaK1760.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 20. júna 2018

Dakujeme za milu recenziu, Veronika :)

Cestovatelia, ktorí si pozreli GEISHA sushi, si pozreli aj

Navštívili ste GEISHA sushi? Podeľte sa o svoje zážitky!