“Donaska”

Kuchyňa: Japonské
Opis: Sushi bar, Restaurant, Wok, Delivery
Opis: Sushi bar, Restaurant, Wok, Delivery
Zrecenzované: 22. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Objednavam si pravidelne a som spokojny , relativne rychla donaska , jedlo pekne balene , trosku menej sojovky .

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Safari728599.

Zrecenzované: 11. septembra 2018

Už viac krát som si objednal cez donáškovú službu jedlo bolo vždy kvalitné, či som objednal denné menu, či sushi. Pri poslednej objednávke úplne splnili moje všetko očakávania nie len jedlo bolo výborné, ale konečne aj obal bol recyklovateľní.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi vigh2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 12. septembra 2018

Dakujeme za milu recenziu, Vigh2018 :)

Zrecenzované: 9. júla 2018 cez mobilné zariadenie

V Bratislave najlepšie sushi. Vyborne kombinácie chutí, čerstvé ryby a rýchla donaska. Milujem ich polievky a predjedla. Odporúčam aj obedový špeciál... všetko vyborne. Zatiaľ žiadna zlá skúsenosť.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi monikag566.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 10. júla 2018

Ahoj Monika,
velmi pekne dakujeme za recenziu. Vzdy potesia mile slova, budeme sa snazit rovnako aj nadalej :)

Zrecenzované: 19. júna 2018

S kolegynou sme si objednali denne menu (vyskusali sme aj sushi menu aj wok menu) a mozeme len odporucat. Jedlo bolo vyborne, pan kurier rychly a velmi prijemny. Milo nas prekvapil aj sviezy letny dezert, o ktorom sme nevedeli ze je v menu zahrnuty. Jednoducho skvele :) Dakujeme

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi VeronikaK4412.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 20. júna 2018

Dakujeme za milu recenziu, Veronika :)

Zrecenzované: 20. mája 2018

Vyskusala som si donaskovu sluzbu tejto spolocnosti. Velmi chutne sushi, mily kurier, uplna spokojnost!:-) Budem objednavat od nich aj inokedy. Vrelo odporucam.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi _kunsylv.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 21. mája 2018

Dakujeme za recenziu a tesime sa Vasej spokojnosti :)

Cestovatelia, ktorí si pozreli GEISHA sushi, si pozreli aj

Navštívili ste GEISHA sushi? Podeľte sa o svoje zážitky!