“SKVELEEEE :)”

Kuchyňa: Japonské
Opis: Sushi bar, Restaurant, Wok, Delivery
Opis: Sushi bar, Restaurant, Wok, Delivery
Zrecenzované: 19. júna 2018

S kolegynou sme si objednali denne menu (vyskusali sme aj sushi menu aj wok menu) a mozeme len odporucat. Jedlo bolo vyborne, pan kurier rychly a velmi prijemny. Milo nas prekvapil aj sviezy letny dezert, o ktorom sme nevedeli ze je v menu zahrnuty. Jednoducho skvele :) Dakujeme

Poďakujte používateľovi VeronikaK1760.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 20. júna 2018

Dakujeme za milu recenziu, Veronika :)

Zrecenzované: 20. mája 2018

Vyskusala som si donaskovu sluzbu tejto spolocnosti. Velmi chutne sushi, mily kurier, uplna spokojnost!:-) Budem objednavat od nich aj inokedy. Vrelo odporucam.

Poďakujte používateľovi _kunsylv.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 21. mája 2018

Dakujeme za recenziu a tesime sa Vasej spokojnosti :)

Zrecenzované: 14. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšie sushi v meste.
Ak to musím napísať do 100 znakov tak potom:
#NajchutnejsieTopSushiTempuraHalenarRolkaEdamameMisoPolievka

Poďakujte používateľovi Marek4Slovakia.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 15. februára 2018

Ahoj Marek,
dakujeme za recenziu. Stale sa snazime ulahodit kazdemu zakaznikovi. A ano, Halenar rolka je uz nasa legenda:) Tesim sa na tvoju dalsiu navstevu.

Zrecenzované: 19. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Som stály zákazník, vždy maximálna spokojnosť, jedlo bezchybne.
Halenar rolka, poke tuna salat, jarné rolky (sú nevyprazane!) proste treba ochutnať.

Poďakujte používateľovi ZuzanaS366.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 17. februára 2018

Mila Zuzana, dakujeme za pekne slova. Vzdy nas potesi recenzia od spokojneho zakaznika:) Zelam v mene celeho timu este vela prijemnych zazitkov u nas. Dakujeme.

Zrecenzované: 3. októbra 2017

chodíme hore dole po rôznych miestach, kde majú sushi a toto sme si fakt obľúbili. je čerstvé a chutné, vždy je kam sadnúť. Odporúčam! :)

1  Poďakujte používateľovi Luc K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter_owner, Majiteľ v zariadení GEISHA sushi.Zodpovedané: 5. októbra 2017

Ahoj Lucia,
sme radi, ze vam chuti nase sushi :) Dakujeme za milu recenziu...

Cestovatelia, ktorí si pozreli GEISHA sushi, si pozreli aj

Navštívili ste GEISHA sushi? Podeľte sa o svoje zážitky!