“Chladné miesto pre tiché kontempláciu alebo hru alebo dve”

Čajovňa v Podzemí
Opis: Naša Čajovňa v Podzemí je v samom srdci Bratislavy. Nachádza sa v krásnej historickej budove Zichyho paláca v stále aktívnom CO kryte. Ak ste naberiete odvahu zísť po schodoch, čaká na vás prekvapenie. Jedinečné priestory, kde si môžete vychutnať príjemnú atmosféru s viac ako 100 druhmi čajov z celého sveta. Príďte si k nám oddýchnuť od každodenných starosti, stresov a zabudnúť na uponáhľaný svet, ktorý je všade okolo nás. Načerpajte s nami čarovnú atmosféru a kľud Čajovne v Podzemí. Takže dúfam, že sa čoskoro vidíme:)
Zrecenzované: 15. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: august 2018

Zrecenzované: 30. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 19. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 19. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 2. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Čajovňa v Podzemí, si pozreli aj

Navštívili ste Čajovňa v Podzemí? Podeľte sa o svoje zážitky!