“Donaska do prace”
Recenzia Pizza City

Pizza City
Kuchyňa: Pizza
Zrecenzované: 31. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Objednali sme si do prace pizzu, zadarmo sme dostali aj velku Colu. Moja konkretne bola tuniakova a naozaj chutila dobre, nemam co vytknut. Priniesli nam to zhruba po hodine aj nieco pocas obeda, takze chapem, ze toho maju viac pocas tejto doby. Objednala by som si od nich pizzu aj nabuduce, nechali sme si doviezt 4 a vsetky su fajn.

Dátum návštevy: august 2018

Dátum návštevy: jún 2014
Zrecenzované: 17. marca 2015

Dátum návštevy: máj 2014

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizza City, si pozreli aj

Navštívili ste Pizza City? Podeľte sa o svoje zážitky!