Bratislava

Na pozícii č. 4 spomedzi 94 Káva a čaj v Bratislave
Možnosti stravovania: Raňajky, Vonkajšie sedenie
Opis: Kaviareň
Zrecenzované: 15. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

S kamarátkou sme u vás mali výborný zážitok, dali sme si veľké raňajky. Chutili skvelo, len by som trochu znížila cenu, tak 5% a bolo by to lepšie. K lievancom s bryndzou by som dala viac zeleniny. Inak sa radi vrátime.

Poďakujte používateľovi Lucia S.

Zrecenzované: 24. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Úžasná kava, uzasne jedlo a najlepsi casnici v BA. Nie sme z BA ale vzdy ked sme tu prideme sem aj viackrat za den. Este raz TOP a tesime sa ked sem prideme znova.

Poďakujte používateľovi JohnT7008.
Zrecenzované: 28. júna 2019

Skvele miesto, ja to tu mam velmi rad, sladke ci slane jedlo je vzdy skvele, ktomu mila obsluha a prijemne posedenie s amoze zacat,

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi jozkovarko.
Zrecenzované: 25. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Mondieu nas milo prekvapilo✌️. Jedlo je zazitok. Domace kvalitne vajicka, pestrost chutí, cerstvost a velkost porci super! Fakt smekam, ze je na Slovensku tak skvely podnik, so vsetkymi poziadavkami na 1 mieste . Nam chybala len ovocita kava co by bolo fajn zaradit do ponuky ALE beriem na vedomie, ze vacsina zakaznikov vyhladava klasicku kavu. Ak chcete mat krasne rano, ci gastro zazitok je to to spravne miesto. Za nas aj obsluha. Dakujem ❤️

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi bagniari.
Zrecenzované: 14. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Pred chvilou som odtiaľ zmizla. Po 25 min. ignoracie 3 čašníkov zabavajucich sa pri stole 2 báb som pochopila ze tento podnik viac nenavstivim. Hokejisti pri vedľajšom stole boli tiez lukrativnejsia partia. ;) Sklamanie veľké. Uz asi 3x po sebe. Jedlo a pitie skvele ale obsluha zlá. A to som tam chodila velmi rada...

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi aivilia.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mondieu, si pozreli aj

Navštívili ste Mondieu? Podeľte sa o svoje zážitky!