“Atmosfera ako zo stareho romanu”
Recenzia Mondieu

Mondieu
Na pozícii č. 2 spomedzi 47 Dezerty v Bratislave
Možnosti stravovania: Raňajky, Vonkajšie sedenie
Opis: Kaviareň
Zrecenzované: 25. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Mondieu sme navstivili potom ako nam niekto povedal ze tu maju uzasnu horuci cokoladu. A naozaj maju. Okrem toho skvele zakusky, limonady, snacky.... a atmosfera ako zo stateho filmu z obdobia sturovcov. Romantika ako vysita. Uplna nostalgia, pohoda. Takto ma podla mna vyzerat kaviaren a presne takto sa v nej clovek ma citit. Ziadne 4 steny a medzi nimi stoly, ale carovna armosfera starych cias doplnena skvelym mnam mnam..

Poďakujte používateľovi 382darinas.

Zrecenzované: 28. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes som navstivila prevadzku Mondieu Laboratoire druhykrat v zivote a verim, ze aj posledny. Oba moje zazitky boli rovnake- pri vstupe sa nam odpovede na pozdrav nedostalo, dnes bol podnik poloprazdny, no obsluhe trvalo 20 minut, kym si nas vobec vsimla a prisla pozdravit a opytat sa, ci si nieco dame, pritom chodila okolo neustale. Cheesecake bol super, za to tie dve hviezdicky, no naozaj zazitok z obsluhy bol cisto katastrofalny. Za dve hodiny sedenia sa pri nas zastavil raz objednat a druhykrat priniest objednavku, inak nic. Okolite stoly boli plne spinaveho riadu, odpratali ich zasadne az potom ked si k nim sadol novy zakaznik a zacal tam riad presuvat. Zaplatit sme museli ist k pultu, kde si nas opat nikto nevsimal, snad aj keby sme odisli bez zaplatenia by si nikto nic nevsimol... Odporucam prevadzkarom zapracovat na obsluhe, pretoze menu mate slusne, avsak nepotrebujem sa v podniku citit, ze niekoho, komu davam svoje peniaze, tym vlastne obtazujem.

1  Poďakujte používateľovi VandaMaz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MON_customer_service, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 30. septembra 2017

Dobrý deň VandaMaz.

Ďakujeme za Vašu recenziu, aj keď nás mrzí, že nebola pozitívna. V tomto prípade si plne uvedomujeme našu chybu. Snažíme sa každým dňom, aby sa takéto situácie neopakovali a zlepšovali. Všetci sme len ľudia a snažíme sa zlepšovať. Veríme, že ak nám predsa len dáte ešte šancu, bude už Vaša skúsenosť pozitívna.
Ak by ste predsa len prišli, radi by sme sa Vám aj revansovali v podobe kreditu na Vašej vernostnej karte.
Prosíme, napíšte nám na tomasmacha99@gmail.com, pripomeňte sa nám touto správou na Tripadvisor, aby sme vedeli, že ide o Vás a my Vám nabijeme kredit a veríme, že už bude všetko z našej strany absolútne v poriadku.

Ďakujeme
S pozdravom

Tím MONDIEU

Zrecenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Do tohto podniku chodievame pravidelne,sice som este nemala osobne moznost ochutnat ranajky ci rozne salaty a podobne,ale brat si velmi pochvaluje a mozem povedat,ze je narocny zakaznik...
Dnes sme sa sem vybrali na poobedne posedenie a kazdopadne opat nelutujeme..maju tu vyborne smoothie,domace limonady,nealko koktejly a aj dobru kavu..casnici su mili a ochotni...
Na to ze je to stred mesta su ceny primerane..za 2 kavy,vineu a 3 0,4l smoothie sme platili okolo 20€..

Poďakujte používateľovi Katie R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomas_M_99, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 10. septembra 2017

Dobry den.

Dakujeme za Vasu recenziu, velmi nas potesila a motivovala do dalsej prace.
Verime, ze nas opat navstivite a ze skusite napriklad aj tie nase ranajky. Neolutujete :)

Zelame vsetko dobre

Tim MONDIEU

Zrecenzované: 26. augusta 2017

Mondieu je nasa stavka na istotu - ked potrebujeme rychly obed, veceru alebo dezert a nechce sa nam vyberat podnik.
Naposledy na Laurinskej som ochutnala grilovanu zeleninu - bola famozna.
Odporucam zlepsit kavu.

Poďakujte používateľovi JankaAde.

Dobry den Janka.

Dakujeme za vasu recenziu, potesila nas a motivovala. Co sa tyka kavy - bolo nieco v neporiadku? co konkretne navrhujete zlepsit?

Dakujeme a zelame vsetko dobre

Tim MONDIEU

Zrecenzované: 7. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Prišli sme do Mondieu 8:20hod. bolo tam úple prázdno. Sadli sme si vonku, obsluha hneď reagovala na náš príchod. Raňajky boli super dokonca sa začalo Mondieu zapĺňať ľuďmi, akurát čo bolo otravné asi tak do 9:00 okolo nás prechádzali autá vo veľkom množstve (predpokladám že to bol ranný rozvoz tovaru) potom bol už kľud. Záver: obsluha v pohode, raňajky chutné. Nemám problém prísť aj nabudúce.

Poďakujte používateľovi Miroslav K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomas_M_99, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 10. júla 2017

Dobry den prajeme.

Dakujeme za Vasu recenziu, sme radi ze Vam chutilo a ze ste si uzili aj Vasu navstevu. Za tú rannu prevadzku sa ospravedlnujeme, zial nie je to v nasej moci zmenit... :) mozno ale vy viete zmenit hodnotenie z 3 na 5 :)) a my skusime nieco vymysliet predsa len nieco s tymi autami.

Dakujeme a zelame pekny den.
Vas tim MONDIEU

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mondieu, si pozreli aj

Navštívili ste Mondieu? Podeľte sa o svoje zážitky!