“Je tento podnik samoobsluha?”
Recenzia Mondieu

Mondieu
Na pozícii č. 3 spomedzi 85 Káva a čaj v Bratislave
Možnosti stravovania: Raňajky, Vonkajšie sedenie
Opis: Kaviareň
Zrecenzované: 28. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes som navstivila prevadzku Mondieu Laboratoire druhykrat v zivote a verim, ze aj posledny. Oba moje zazitky boli rovnake- pri vstupe sa nam odpovede na pozdrav nedostalo, dnes bol podnik poloprazdny, no obsluhe trvalo 20 minut, kym si nas vobec vsimla a prisla pozdravit a opytat sa, ci si nieco dame, pritom chodila okolo neustale. Cheesecake bol super, za to tie dve hviezdicky, no naozaj zazitok z obsluhy bol cisto katastrofalny. Za dve hodiny sedenia sa pri nas zastavil raz objednat a druhykrat priniest objednavku, inak nic. Okolite stoly boli plne spinaveho riadu, odpratali ich zasadne az potom ked si k nim sadol novy zakaznik a zacal tam riad presuvat. Zaplatit sme museli ist k pultu, kde si nas opat nikto nevsimal, snad aj keby sme odisli bez zaplatenia by si nikto nic nevsimol... Odporucam prevadzkarom zapracovat na obsluhe, pretoze menu mate slusne, avsak nepotrebujem sa v podniku citit, ze niekoho, komu davam svoje peniaze, tym vlastne obtazujem.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi VandaMaz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MON_customer_service, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 30. septembra 2017

Dobrý deň VandaMaz.

Ďakujeme za Vašu recenziu, aj keď nás mrzí, že nebola pozitívna. V tomto prípade si plne uvedomujeme našu chybu. Snažíme sa každým dňom, aby sa takéto situácie neopakovali a zlepšovali. Všetci sme len ľudia a snažíme sa zlepšovať. Veríme, že ak nám predsa len dáte ešte šancu, bude už Vaša skúsenosť pozitívna.
Ak by ste predsa len prišli, radi by sme sa Vám aj revansovali v podobe kreditu na Vašej vernostnej karte.
Prosíme, napíšte nám na tomasmacha99@gmail.com, pripomeňte sa nám touto správou na Tripadvisor, aby sme vedeli, že ide o Vás a my Vám nabijeme kredit a veríme, že už bude všetko z našej strany absolútne v poriadku.

Ďakujeme
S pozdravom

Tím MONDIEU

Zrecenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Do tohto podniku chodievame pravidelne,sice som este nemala osobne moznost ochutnat ranajky ci rozne salaty a podobne,ale brat si velmi pochvaluje a mozem povedat,ze je narocny zakaznik...
Dnes sme sa sem vybrali na poobedne posedenie a kazdopadne opat nelutujeme..maju tu vyborne smoothie,domace limonady,nealko koktejly a aj dobru kavu..casnici su mili a ochotni...
Na to ze je to stred mesta su ceny primerane..za 2 kavy,vineu a 3 0,4l smoothie sme platili okolo 20€..

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi KatieR2632.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomas_M_99, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 10. septembra 2017

Dobry den.

Dakujeme za Vasu recenziu, velmi nas potesila a motivovala do dalsej prace.
Verime, ze nas opat navstivite a ze skusite napriklad aj tie nase ranajky. Neolutujete :)

Zelame vsetko dobre

Tim MONDIEU

Zrecenzované: 26. augusta 2017

Mondieu je nasa stavka na istotu - ked potrebujeme rychly obed, veceru alebo dezert a nechce sa nam vyberat podnik.
Naposledy na Laurinskej som ochutnala grilovanu zeleninu - bola famozna.
Odporucam zlepsit kavu.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi JankaAde.

Dobry den Janka.

Dakujeme za vasu recenziu, potesila nas a motivovala. Co sa tyka kavy - bolo nieco v neporiadku? co konkretne navrhujete zlepsit?

Dakujeme a zelame vsetko dobre

Tim MONDIEU

Zrecenzované: 7. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Prišli sme do Mondieu 8:20hod. bolo tam úple prázdno. Sadli sme si vonku, obsluha hneď reagovala na náš príchod. Raňajky boli super dokonca sa začalo Mondieu zapĺňať ľuďmi, akurát čo bolo otravné asi tak do 9:00 okolo nás prechádzali autá vo veľkom množstve (predpokladám že to bol ranný rozvoz tovaru) potom bol už kľud. Záver: obsluha v pohode, raňajky chutné. Nemám problém prísť aj nabudúce.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi MiroslavK660.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomas_M_99, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 10. júla 2017

Dobry den prajeme.

Dakujeme za Vasu recenziu, sme radi ze Vam chutilo a ze ste si uzili aj Vasu navstevu. Za tú rannu prevadzku sa ospravedlnujeme, zial nie je to v nasej moci zmenit... :) mozno ale vy viete zmenit hodnotenie z 3 na 5 :)) a my skusime nieco vymysliet predsa len nieco s tymi autami.

Dakujeme a zelame pekny den.
Vas tim MONDIEU

Zrecenzované: 13. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemna restauracia s neskutocne vybornym jedlom. Je to pasta nielen pre oci ale aj nebicko v ustach. Odporucam vsetkymi desiatimi nielen na ranajky ale aj obed a veceru. Obsluha velmi mila

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi BarboraH134.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomas_M_99, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 18. júna 2017

Milá Barbora,

Tvoja recenzia nás neskutočne potešila. Sme radi, ak Mondieu odporúčaš aj svojim priateľom. Budeme sa snažiť, aby ti u nás chutilo aj naďalej. Už teraz sa tešíme na Tvoju ďalšiu návštevu.

Želáme Ti všetko dobré

TVOJE Mondieu

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mondieu, si pozreli aj

Navštívili ste Mondieu? Podeľte sa o svoje zážitky!