“vyborna obsluha”

Na pozícii č. 2 spomedzi 47 Dezerty v Bratislave
Možnosti stravovania: Raňajky, Vonkajšie sedenie
Opis: Kaviareň
Zrecenzované: 1. júna 2017

Objednali sme si vino ktore nam priniesli kysle, ked sme ich na to upozornili, prisla sa casnicka ospravedlnit a povedala ze zistili ze maju zlomene vsetky flase v krabici. Slusne nam ponukli druhe vino, ktore uz bolo v poriadku. Mam rada ked sa casnici spravaju slusne, preto ocenujem najma obsluhu.

Poďakujte používateľovi mirasierra2017.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomas_M_99, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 18. júna 2017

Dobrý deň.

Ďakujeme za Vašu recenziu, o to viac si vážime, že je pozitívna, aj keď sa týkala negatívnej skúsenosti. Veríme, že problémy s vínom sa nebudú opakovať, napriek všetkému sme radi, že ste od nás odchádzali, veríme, že s dobrým pocitom. Dbáme na to, aby v prvom rade sa dbalo práve na slušnosť a kvalitu obsluhy.

Želáme všetko dobré a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

VAŠE MONDIEU

Zrecenzované: 1. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Absolutne arogantni a neprijemni personal nechaju zakaznika cakat pol hodinu na wrap ani neinformuju o meskani navyse personal ma rasisticke narazky v slovencine na zahranicnych hosti sami by sa najprv mali naucit po anglicky! CISTY NON SENSE! Hamba ale zas take slovenskeee

1  Poďakujte používateľovi Ivana C.

Dobry den Ivana.

Velmi nas mrzi Vasa zla skusenost. Co sa tyka rychlosti obsluhy, verime, ze to bolo sposobene len mnozstvom objednavok v kuchyni, kazdopadne nas to neospravedlnuje, pochopitelne ste o tom mali byt informovana. Co nas ale viac mrzi su Vami spominane rasisticke narazky. Mozete nam prosim konkretizovat o co islo a zaroven sa chceme opytat, ci den, kedy ste pisali tuto recenziu bol zaroven dnom, kedy ste boli v Mondieu?

Dakujeme

Vsetko dobre

Tim MONDIEU

Zrecenzované: 7. mája 2017

Ponuka je obsiahla, prostredie príjemné a jedlá aj nápoje sú chutné. Obsluha v pohode. Na môj vkus ale trochu vyššie ceny, hlavne čo sa týka burgrov (nižšia gramáž) a palaciniek v porovnaní s inými podnikmi, ktoré sa v Bratislave na burgre a palacinky špecializujú.

Poďakujte používateľovi 19PS84.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomas_M_99, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 23. mája 2017

Dobrý deň.

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, teší nás, ak vám u nás chutí. Čo sa cien týka, uvedomujeme si ich výšku, napriek tomu sú adekvátne miestu, kvalite surovín a najmä ich príprave. Veríme, že vás to ako nášho zákazníka neodradí a opäť nás navštívite.

Ďakujeme ešte raz a želáme všetko dobré.

Vaše MONDIEU

Zrecenzované: 20. apríla 2017

Tato kaviaren ponuka prijemne prostredie, vybornu kavicku a tie najlepsie cheesecakes v BA. Urcite odporucam ist a vyskusat. Obsluha taktiez velmi prijemna.

Poďakujte používateľovi Daniela Š.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomas_M_99, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 23. apríla 2017

Mila Daniela,

Dakujeme velmi pekne za Vasu recenziu, potesila nas. Sme radi, ak Vam u nas chuti a verime, ze ostanete nasou pravidelnou zakaznickou. Uz coskoro predstavime nove menu, mate sa na co tesit.

Tesime sa na Vasu dalsiu navstevu.

Vase Mondieu

Zrecenzované: 16. apríla 2017

Posledných 5 mesiacov navštevujeme Mondieu každý deň na kávu či obed a pod. Boli sme veľmi spokojní, že sme našli super miesto s dobrou kávou, milou a usmievavou obsluhou. Za posledný mesiac prijali nových zamestnancov, ktorí nielen že sa mýlia pri objednávkach, úsmev a ochota im nič nehovorí a pri akejkoľvek otázke odvrknú. Škoda! S manželom sme nútení si nájsť inú kaviareň a dúfať, že to čo je v zahraničí štandardom, snáď niekde objavíme aj v hlavnom meste Slovenska...

Poďakujte používateľovi Kačenka F.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Tomas_M_99, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Mondieu.Zodpovedané: 18. apríla 2017

Dobry vecer...

Velmi nas mrzi Vasa zla skusenost... Ako ste pisali, mame novy personal a pracujeme na tom, aby bol co najlepsi... Tak ako ste nam dali niekolko mesiacov sancu a boli ste spokojni, tak by sme vas chceli poprosit, aby ste tu sancu dali este aspon raz aj nasim novym zamestnancom.. Urobime vsetko pre to, aby sme o Vas ako o zakaznika neprisli...
Budeme robit vsetko pre to, aby sa nase chyby napravili....

Dakujeme

TIM Mondieu

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mondieu, si pozreli aj

Navštívili ste Mondieu? Podeľte sa o svoje zážitky!