“SLOVAK RESTAURANT,nikdy viac.”

Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 1. mája 2017

Rozhodli sme sa navštíviť reštauráciu v centre nášho hlavného mesta,vybrali sme si Slovak restaurat.Obrovska chýba.Pri vstupe a usadeni nás čašník upozornil,že dole majú nejakú akciu tak si na jedlo môžme aj chvíľu počkať.Nevadilo nám to.Pri objenavani už ale nastali prvé problémy,chcel som si objednať Vineu (v Slovák restaurant by slovenský výrobok skutočne nemal chýbať) bolo mi ponúknuté 7up!???? Pýtam sa čo to má spoločné s Vineou?Nakoneniec mi na stole pristál Shwapes grape.Kamaratka poprosila o med,bohužiaľ nemali ten porcovany (stane sa)ale žiadna snaha čašníka aby sa opýtal v kuchyni kde ho isto isté majú. Bola nám prinesena polievka,veľmi chutná ale čašník nás ešte s úsmevom upozornil,že je práve dokončená a je horúca.Aj bola čo nebol absolútne problém,ten nastal keď po zjedeni asi desiatich lyžíc nám na stole nepristalo hlavne jedlo.Toto sa už nerobí myslím ani vo štvrtej cenovej!!!!Medzitým chceli zaplatiť nejaký anglický hovoriaci turisti.Kedze nemali hotovosť chceli platiť kartou.Casnik im povedal,že im momentálne nejde terminál.Medzitym prišli k vedlajsiemu stolu piati Poliaci.Sadli si prestudovali jedany lístok vstali a odisli.Dobre spravili. keď sa spomínany turisti vrátili po dvadsiatich minútach a dozadovali sa opäť zaplatenia tak im bolo povedané,že za desať minút bude terminál nabitý a budú môcť zaplatí alebo nech si idú vybrať z bankomatu.To už nasrdeny Angličania alebo Iri nevydrzali.Dali casnikovi dve minúty,lebo to bola jednoznačne chyba personálu a vlastníkov reštaurácie,že nemajú viac terminálov a aspoň jeden funkčný.Pri platení nastal ďalší problém,čakali sme dlhšie na ucet tak sa manželka zdvihla,že zaplatí pri pulte.Zjavne sme neboli jediný dlhšie cakajuci,lebo pri vychadzani z reštaurácie sa plateniu pri pulte dozadovalo ďalších asi osem zákazníkov.Takze rada ako na "banány".Boli sme veľmi radi,že sme túto reštauráciu opustili a určite sa Ta už nikdy neobjavime.Smutne ak toto reprezentuje našu krajinu.

Poďakujte používateľovi GustavM140.

Zrecenzované: 18. decembra 2016

Majiteľ reštaurácie na Rybarskej bráne by mal nazvať názov reštaurácie podľa seba. Nie sa schovávať za názvom Slovak restaurant. Ceny 4-5 krát drahšie ako v iných mestách a jedlo za moc nestálo. Studené a spálené zemiaky k Čiernohorskému rezňu neboli dobrou vizitkou. Najviac ma mrzí že sklamaní odídu aj cudzinci ktorí nepoznajú naše jedlá a Slovensku pohostinnosť. Všeobecne v Bratislave sú nehorázne ceny za nehorázne jedlá. radšej sa najem vo Viedni či v Prahe.

Poďakujte používateľovi milo_h655.
Zrecenzované: 27. júla 2016

Bol som spolu s mojou známou zo Švajčiarska v tejto reštaurácii. Personál bol milý a ochotný, objednali sme si, z tohto hladiska bolo všetko v poriadku. Moje jedlo bolo fajn až na to že porcia bola pomerne veľká, knedlíky boli urobené dobre. Kamarátka si objednala "klasické Slovenské jedlo- bryndzové pirohy", ju však chuť sklamala a pravdupovediac nechápal som či to mal byť pokus o zmodernizovanie ale mslím si že ak áno moc sa nepodaril... Vnútri boli červenkasté alebo skôr staroružové a pomerne pikantné, viac som tu už nebol takže viem posúdiť len dve jedlá a jedno z nich je katastrofa.

1  Poďakujte používateľovi MatusR6.
Zrecenzované: 11. júla 2016

Boli sme so zahraničnou delegáciou pred mesiacom v tejto reštaurácii a rozhodol som sa že sa podelím so skúsenosťou. Kolegovia z Bruselu, Osla a Mníchova síce nekritizovala, no videl som na nich , že čakali iné jedlo. Avšak to môže byť aj nezvyk na bryndzové halušky. Čašník poriadne nevedel po anglicky takže som musel všetko tlmočiť. Čo však zachranilo môj výber reštaurácie bola TOP hudba - dievča huslistka a pán za cimbalom. Boli to skutoční virtuozi ktorí hrali hudbu z každého žánru a dokonca perfektne reagovali na požiadavky mojich hostí. Nakoniec sa nám nechcelo ani odchádzať a odišli sme až keď hudobníci dohrali. Ak budú hrať ked pojdem okolo , urcite pridem na obed alebo na večeru.

Poďakujte používateľovi Benko32.
Zrecenzované: 9. februára 2016

organizovala som tu firemnú večeru pre 40 ľudí - manažérka eventov je veľmi príjemná a milá osoba. Dajú sa dohodnúť všetky detaily podľa požiadaviek. Jedlo vynikajúce - tradičné halušky, kačka s kapustou a knedlou, fazuľová polievka, makové šúľance - všetko domáca výároba. Veľkým bonusom je ciblálovka zadamo. Celý večer vládla príjemná atmosféra. Vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi Lienka_G.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Original Slovak Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Original Slovak Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!