“Použíť názov Slovenská reštaurácia je nevhodné.”

Original Slovak Restaurant
Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 18. decembra 2016

Majiteľ reštaurácie na Rybarskej bráne by mal nazvať názov reštaurácie podľa seba. Nie sa schovávať za názvom Slovak restaurant. Ceny 4-5 krát drahšie ako v iných mestách a jedlo za moc nestálo. Studené a spálené zemiaky k Čiernohorskému rezňu neboli dobrou vizitkou. Najviac ma mrzí že sklamaní odídu aj cudzinci ktorí nepoznajú naše jedlá a Slovensku pohostinnosť. Všeobecne v Bratislave sú nehorázne ceny za nehorázne jedlá. radšej sa najem vo Viedni či v Prahe.

Poďakujte používateľovi milo_h655.

Zrecenzované: 27. júla 2016

Bol som spolu s mojou známou zo Švajčiarska v tejto reštaurácii. Personál bol milý a ochotný, objednali sme si, z tohto hladiska bolo všetko v poriadku. Moje jedlo bolo fajn až na to že porcia bola pomerne veľká, knedlíky boli urobené dobre. Kamarátka si objednala "klasické Slovenské jedlo- bryndzové pirohy", ju však chuť sklamala a pravdupovediac nechápal som či to mal byť pokus o zmodernizovanie ale mslím si že ak áno moc sa nepodaril... Vnútri boli červenkasté alebo skôr staroružové a pomerne pikantné, viac som tu už nebol takže viem posúdiť len dve jedlá a jedno z nich je katastrofa.

1  Poďakujte používateľovi Matus R.
Zrecenzované: 11. júla 2016

Boli sme so zahraničnou delegáciou pred mesiacom v tejto reštaurácii a rozhodol som sa že sa podelím so skúsenosťou. Kolegovia z Bruselu, Osla a Mníchova síce nekritizovala, no videl som na nich , že čakali iné jedlo. Avšak to môže byť aj nezvyk na bryndzové halušky. Čašník poriadne nevedel po anglicky takže som musel všetko tlmočiť. Čo však zachranilo môj výber reštaurácie bola TOP hudba - dievča huslistka a pán za cimbalom. Boli to skutoční virtuozi ktorí hrali hudbu z každého žánru a dokonca perfektne reagovali na požiadavky mojich hostí. Nakoniec sa nám nechcelo ani odchádzať a odišli sme až keď hudobníci dohrali. Ak budú hrať ked pojdem okolo , urcite pridem na obed alebo na večeru.

Poďakujte používateľovi Benko32.
Zrecenzované: 9. februára 2016

organizovala som tu firemnú večeru pre 40 ľudí - manažérka eventov je veľmi príjemná a milá osoba. Dajú sa dohodnúť všetky detaily podľa požiadaviek. Jedlo vynikajúce - tradičné halušky, kačka s kapustou a knedlou, fazuľová polievka, makové šúľance - všetko domáca výároba. Veľkým bonusom je ciblálovka zadamo. Celý večer vládla príjemná atmosféra. Vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi Lienka_G.
Zrecenzované: 4. januára 2016

Minulý týždeň som zobrala svojho známeho ktorý prišiel na návštevu do BA do centra mesta. Keďže sme boli hladní, rozhodli sme sa skočiť na typické slovenské halušky. Keďže sme boli na Hviezdoslavovom námestí, padla naša voľba na Slovak restaurant. Bol to chybný krok!!!! Obsluha bola slizká, miestami vtieravá. Halušky za 11,90€ stáli za prd! O bryndze nemôže byť reč! Halušky boli práškové, namiesto bryndze bola použitá smotana! Pán kuchár sa zjavne spolieha nato, že našinci do tejto snobárne nechodia a úbohí turisti ani len netušia ako chutí skutočná bryndza!!! Ako sme tak znechutene jedli, všimla som si, že mám v jedle cca 2cm kus bieleho PLASTU !!! Nežartujem! Vážne som mala vo svojom jedle nežiaduci kus. Všetko ale zaklincoval čašník, ktorého som okamžite zavolala slovami: PREPÁČTE, TO BUDE ASI Z TOHO VEDRA. Neveriacky sme čumeli. Z vedra?! Akože sorry. To bol vrchol! Pre túto reštauráciu sme asi odpad a nie zákazníci ktorí ich živia!!!! Moju porciu mi nezarátali (keby to skúsili tak ich rozmetiem všade kde sa dá), no nemala som pocit, že by ich tento incident nejako zaskočil alebo mrzel. Čašník sa síce raz ospravedlnil, no to bolo celé. Neviem si predstaviť, že by sa takéto niečo stalo v inom veľkomeste. Ale toto je typické slovenské. Za veľa peňazí, málo muziky.......HANBA !!!!

2  Poďakujte používateľovi Shenzie1213.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Original Slovak Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Original Slovak Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!