“Hudba to zachranila”

Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 11. júla 2016

Boli sme so zahraničnou delegáciou pred mesiacom v tejto reštaurácii a rozhodol som sa že sa podelím so skúsenosťou. Kolegovia z Bruselu, Osla a Mníchova síce nekritizovala, no videl som na nich , že čakali iné jedlo. Avšak to môže byť aj nezvyk na bryndzové halušky. Čašník poriadne nevedel po anglicky takže som musel všetko tlmočiť. Čo však zachranilo môj výber reštaurácie bola TOP hudba - dievča huslistka a pán za cimbalom. Boli to skutoční virtuozi ktorí hrali hudbu z každého žánru a dokonca perfektne reagovali na požiadavky mojich hostí. Nakoniec sa nám nechcelo ani odchádzať a odišli sme až keď hudobníci dohrali. Ak budú hrať ked pojdem okolo , urcite pridem na obed alebo na večeru.

Poďakujte používateľovi Benko32.

Zrecenzované: 9. februára 2016

organizovala som tu firemnú večeru pre 40 ľudí - manažérka eventov je veľmi príjemná a milá osoba. Dajú sa dohodnúť všetky detaily podľa požiadaviek. Jedlo vynikajúce - tradičné halušky, kačka s kapustou a knedlou, fazuľová polievka, makové šúľance - všetko domáca výároba. Veľkým bonusom je ciblálovka zadamo. Celý večer vládla príjemná atmosféra. Vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi Lienka_G.
Zrecenzované: 4. januára 2016

Minulý týždeň som zobrala svojho známeho ktorý prišiel na návštevu do BA do centra mesta. Keďže sme boli hladní, rozhodli sme sa skočiť na typické slovenské halušky. Keďže sme boli na Hviezdoslavovom námestí, padla naša voľba na Slovak restaurant. Bol to chybný krok!!!! Obsluha bola slizká, miestami vtieravá. Halušky za 11,90€ stáli za prd! O bryndze nemôže byť reč! Halušky boli práškové, namiesto bryndze bola použitá smotana! Pán kuchár sa zjavne spolieha nato, že našinci do tejto snobárne nechodia a úbohí turisti ani len netušia ako chutí skutočná bryndza!!! Ako sme tak znechutene jedli, všimla som si, že mám v jedle cca 2cm kus bieleho PLASTU !!! Nežartujem! Vážne som mala vo svojom jedle nežiaduci kus. Všetko ale zaklincoval čašník, ktorého som okamžite zavolala slovami: PREPÁČTE, TO BUDE ASI Z TOHO VEDRA. Neveriacky sme čumeli. Z vedra?! Akože sorry. To bol vrchol! Pre túto reštauráciu sme asi odpad a nie zákazníci ktorí ich živia!!!! Moju porciu mi nezarátali (keby to skúsili tak ich rozmetiem všade kde sa dá), no nemala som pocit, že by ich tento incident nejako zaskočil alebo mrzel. Čašník sa síce raz ospravedlnil, no to bolo celé. Neviem si predstaviť, že by sa takéto niečo stalo v inom veľkomeste. Ale toto je typické slovenské. Za veľa peňazí, málo muziky.......HANBA !!!!

2  Poďakujte používateľovi Shenzie1213.
Zrecenzované: 19. júna 2015 cez mobilné zariadenie

Najdrahsi ojeb na turistov, hnusne halusky za 10€!! Opekane zemiaky na listku su na tanieri obycajne hranolky.. Maso suche a priloha sekana kapusta ako v 5. cenovej.. No hanbim sa ked vidim tych turistov ako nechavaju cele porcie nedotknute a platia len preto, ze nechcu konflikt.. No grc!

No a pan z Azie tu teraz krmi vrabce a holuby svojim jedlom.. Staci takto?

Jedine obsluha je v pohode, aj ked sa nam moc nevenuje ked chceme platit..

No a konecnaaa, muzikant co tu hra, tlaci hambac z Mekaca..

5  Poďakujte používateľovi BAZOOKA84.
Zrecenzované: 17. augusta 2014 cez mobilné zariadenie

Zle menu, slavy vyber, takmer krcmova ponuka, nic vas nezaujme, neprekvapi, ani nepotesi. O tradicii tu ani nepocut. Jedla su bez napadu a klinec je cena - absolutne predrazene, plus lenivá obsluha...

6  Poďakujte používateľovi Simcisko.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Original Slovak Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Original Slovak Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!