“Ďalší podnik do zabudnutia”

U-Zlateho-Vodnika
Kuchyňa: České
Zrecenzované: 25. marca 2018

Som smutný, keď sa nejaký môj obľúbený podnik začne kaziť. Je to zrejme chyba manažmentu, odchádza šikovný kuchár atď. Porcie tu boli vždy dominantou, to ostalo. Akurát sa kvalita jedla za posledné roky znižuje čoraz viac. Škoda, už sa tak skoro nevrátim, hoci to bol vždy môj tajný tromf.

Poďakujte používateľovi MichalV9109.

Zrecenzované: 15. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Do reštaurácie chodim už 7r . Za ten čas som mala možnosť si pochutiť na veľkom množstve jedál ale zažiť aj zlý deň kuchára . Myslím si pre to ,že je to klasická priemerná reštaurácia na okraji BA . Bohužiaľ poslednej dobe sa dostávajú na úplne dno u mna a to hlavne kvôli obsluhe (muž) . Dobrý čašník by mal poslúchať (ušami ) a všímať si svojich hostí . Viac krát sa mi stalo že som síce dostala jedálny lístok ale čašník sa u nás nezastavil aby sme si objednali :( . Musela som si ho zavolať a tváril sa ako by ho to obťažovalo....a takto cely večer .Mrzi má že miesto ktoré pre mna a môjho drahého tak veľa znamená musíme nahradiť iným . Žiaľ svoje romantické chvíle chceme prežívať aj v príjemnom prostredí ktoré pri zlej obsluhe si nevieme zaručiť ....

Poďakujte používateľovi Pinzeta.
Zrecenzované: 30. augusta 2017

Jedlo u Vodníka je chutné, porcie sú veľké, ale obsluha ochotne zabalí jedlo domov. Výborné halászlé a aj tuniakový šalát bol výborný, kombinácia, ktorá zasýti. Obskluha sa snaží, je v pohode. V letnej sezóne môže byť aj od návštevníkov reštaurácie požadované parkovné, ako pre návštevníkov Zlatých pieskov. Parkovanie je trochu problém.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Katarina S.
Zrecenzované: 1. augusta 2017

okrem velkosti porcie ma ostatne vsetko sklamalo.
Hranolky od opekanych zemiakov sa lisili len velkostou, rovnako vyzerali aj chutili. Bravcova panenka so slachami - tak to som este nevidel a navyse veduci, ktory tam v tom case bol, ma dokazal este aj presviedcat, ze to tak ma byt - proste drzost.
Vysmazany karfiol z vnutra este tekute cesto a karfiol tvrdy nedovareny.
Stazoval som sa aj priamo na mieste, ale to sa tusim u Vas nenosi, povedat si svoj nazor z pohladu zakaznika a zjavne ten , kto to tam v tom case so mnou riesil, vobec nedokazal taketo situacie riesit, zjavne mu islo len a len o zisk. Uroven restauracie nerobi len dobre jedlo ale aj kvalita a vyspelost personalu, ktora tam vo velkej miere chyba.
Pre mna je to poucenie tam uz neist, pre ostatnych vyzva aby sa aj dalsi (priamo na mieste) ozvali ak su s niecim nespokojny. Ak si nieco objednam, chcem to aj dostat a nie platit za nieco co som ani nemal. Kvalitu jedla sa nemoze prekryt kvantitou!!!

pozeram ze nie som prvy, ktory sa stazuje na br.panenku, ale zjavne s tym nic nerobia nakolko predosla podobna staznost je pisana este z roku 2016. Takze vyhovorka ze to dodavatel zle dodal uz neobstoji a bude treba si najst nejaku fundovanejsiu vyhovorku...

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi lacko14.
Zrecenzované: 3. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Do restauracie chodime casto,predovsetkym na kacku.
Maju aj ine jedla,ktore zvykneme niekedy obmienat a ssu velmi chutne, velke porcie,vieme vzdy co nas caka,jedlo ma vzdy rovnaku chut a kvalitu.
Casnici su tiez vzdy velmi zdvorili,mili.
Ked citam niektore recenzie,hlavne na obsluhu,neviem sa celkom s nimi stotoznit,nakolko tu chodime mozno kazde dva mesiace a nikdy sme sa nestretli s tym,ze by sme na nieco dlho cakali aj ked bolo plno,ci by obsluha nebola prijemna.
Ponuka jedal je obrovska,zaroven aj porcie su obrovske za rozumne ceny,prijwmne prostredie.
Odporucam.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi karolinaz525.

Cestovatelia, ktorí si pozreli U-Zlateho-Vodnika, si pozreli aj

Navštívili ste U-Zlateho-Vodnika? Podeľte sa o svoje zážitky!