“Výborné PIZZA kusky”
Recenzia I Love Pizza

I Love Pizza
Kuchyňa: Pizza
Zrecenzované: 19. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Bola som v Bratislave a ochutnala pizzu a možem povedat,ze takéto chutne pizza kúsky nie je bežné niekde ochutnať...
Určite odporúčam ochutnať. Hlavne tú so salámou...

1  Poďakujte používateľovi domka2.

Zrecenzované: 20. decembra 2016

Chutné jedlo,rýchla obsluha,spokojnosť nadovšetko,príjemné prostredie s hudbou,blízkosť centra starého mesta Bratislavy

Poďakujte používateľovi 461erika1.
Zrecenzované: 3. augusta 2016

Pokiaľ sa jedná o pizzu v Bratislave ktorú navštevujem najčastejšie musím povedať že práve táto pizza ma chytila za srdce... Výnimočná pizza ktorá vás prekvapí svojou originálnou chuťou... Veľmi kvalitné spracovanie aj suroviny..Žiadna pizza "do ruky" v celom okolí Vám nedá to čo práve táto pizza. Vôňa chrumkavé juicy cesto a top ingrediencie. Máte moje uznanie ;)

1  Poďakujte používateľovi Ján P.
Zrecenzované: 15. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Neskoro v noci som sa výborne občerstvil s chutným kúskom pizze za prijateľnú cenu 1,50€.
Ak sa zabávate v noci niekde v okolí,Vrelo Odporúčam...!

1  Poďakujte používateľovi dusanu2016.
Zrecenzované: 15. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Top pizza v Starom Meste a aj v celej BA.
Bohato naložené pizze s chutným cestom.
Rýchla a milá obsluha.
Odporúčam vsetkým

1  Poďakujte používateľovi global F.

Cestovatelia, ktorí si pozreli I Love Pizza, si pozreli aj

Navštívili ste I Love Pizza? Podeľte sa o svoje zážitky!