“Neskorý obed”

Stromovka Pizza and Restaurant

Pri príchode boli v reštaurácií 3 hostia na káve v ponuke dňa teľací rezeň.
Objednal som si v nádejí, že budem rýchlo najedený teda rezeň.
Po 40 min mi priniesli rezeň s inou oblohou.

Poďakujte používateľovi 497ondrejh.

Zrecenzované: 16. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hovorí sa, že by sme nemali chodiť do reštaucácií, kde nie sú žiadny ľudia. Tu to rozhodne neplatí. Plno majú často, hlavne počas obedov.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Zrecenzované: 23. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa siesti najest po dlhsom cestovani. Objednali sme si,casnik tvariavi sa ako majster sveta si vsetko zapisoval.
5 z nas priniesli jedlo, jednemu nic. Po opytani sa , kedy to bude hotove (preslo uz min 45 min )- odpovedali,ze sme si to neobjednali.To iste aj vyvar. Miesto ospravedlnenia nas pred nami ohovarali-na chalana co odisiel inde-starý uz odisiel, a ked sme sli platit tak povedali-vsak vidite vam prisli spagety. Totalny otras,aby sa k zákazníkom takto spravali. Najlepsie na tom bolo,ze casnik sa napchaval syrom .Jediny z trojice casnikov,kto bol ako tak slusny bola pani casnicka , ktora obsluhovala druhu stranu.
Po poznamke o napisani recenzie sa chichunali a vtipkovali na nasu adresu.
Nikdy nikdy viac . Casnici by mali ist na preskolenie ako sa správat . S takou otrasnou obsluhou sme sa uz davno nestretli. Takisto im nefungoval terminal.
Co sa tyka jedla, to sa dalo jest, nevaria zle. Bohužiaľ arogancia personalu cely dojem pokazi.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi annulik122.
Zrecenzované: 8. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: december 2017
Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: august 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Stromovka Pizza and Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Stromovka Pizza and Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!