“Mňamka 😌”

Luculus Ice Saloon
Na pozícii č. 2 spomedzi 49 Dezerty v Bratislave
Kuchyňa: Kaviareň
Zrecenzované: 4. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Luculus som objavila minulý rok a odvtedy som verná len tejto zmrzke. Majú ju tu bezkonkurenčne najlepšiu. Vegan čokoládová a mango patria medzi top príchute. Okrem zmrzliny majú výborné aj vegánske zákusky, určite odporúčam. Personál je vždy milý a usmiaty.

Poďakujte používateľovi Kristína K.

Zrecenzované: 19. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Cena 1,50€ za kopeček.
Možnost výběru kornoutu (čokoládový, vegansky, kokosový.....)

Výborná zmrzlina několik druhu vyzkoušeno (Mango, Donut, Kokosová, strawbery cheesecake).

Usměvavá obsluha ❤️

Poďakujte používateľovi Janii Š.
Zrecenzované: 18. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšia zmrzlina v Bratislave. Bez pochýb. Pistaciova je naozaj pistaciova. Žiadna chémia. Oceňujem vyber veganskych zmrzlín.

Poďakujte používateľovi Marek Š.
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes sme ochutnali zmrzku. Bola vynikajúca mali sme príchuť Mango = fakt Mango a cup cake coko s malinami. Veľmi milý, vtipný a ochotný zmrzlinár. Vypýtala som si malinu navyše a s úsmevom mi ju dal dokonca aj mojej kamoske ako bonus. Ďakujeme odporúčam.

Poďakujte používateľovi Romana B.
Zrecenzované: 20. marca 2018

aj keď majú dlhý rad, vždy to ide veľmi rýchlo, okrem toho je tu aj veľmi milý personál.. veľký výber zmrzlín, no viaceré už boli viac trop ako hop (väčšinou ovocné nič moc).. bezkonkurenčne najlepšia je vegan čokoládová (a to nie som vegánka), tá sa zaradila medzi moje obľúbené zmrzliny vôbec

Poďakujte používateľovi evi_blahova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Luculus Ice Saloon, si pozreli aj

Navštívili ste Luculus Ice Saloon? Podeľte sa o svoje zážitky!