“bezkonkurenčná vegan čokoládová”

Kuchyňa: Kaviareň
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 20. marca 2018

aj keď majú dlhý rad, vždy to ide veľmi rýchlo, okrem toho je tu aj veľmi milý personál.. veľký výber zmrzlín, no viaceré už boli viac trop ako hop (väčšinou ovocné nič moc).. bezkonkurenčne najlepšia je vegan čokoládová (a to nie som vegánka), tá sa zaradila medzi moje obľúbené zmrzliny vôbec

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi evi_blahova.

Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Tento vikend som zavítala ochutnať zmrzlinu z Luculus. Mam povedané vsetky vychýrené zmrzliny a cukrárne v Bratislave a táto ma nesklamala. Mala som mangovu, milý pani sa usmievali a pridali mi aj cukrovú posypku na vrch. Mnam!

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Alexandra G.
Zrecenzované: 22. augusta 2017

Jedna z najlepších zmrzlín. Nemám viac slov, treba ochutnať, len si sadnúť a vychutnávať. Škoda, že na Slovensku nie je takých viac. Jediná nevýhoda je, že si neviete vybrať dve zmrzliny za cenu jednej. Mne osobne sú dva kopčeky dosť veľa, človek by mal tak väčšiu možnosť vychutnať rôzne chute, najmä ak nie je z BA.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi oskarwilde2017.
Zrecenzované: 18. júla 2017

Ak hľadáte najlepšiu zmrzlinu v Bratislave, tak je to práve táto zmrzlináreň. Absolútne príjemný a milý personál, plný energie entuziazmu a radosti. Široká ponuka vegan zmrzlín, ovocných sorbetov ale aj klasickej mliečnej zmrzliny. Zaujímavé chute a prístupné ceny. Najlepšia!!

+ ponúkajú aj veganske kornútky
+ možnosť obalenia zmrzliny v nasekaných orieškoch a vo farebných stružlinách

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi nbchvchvfb.
Zrecenzované: 11. júla 2017

Vyborna zmrzlina na Hviezdoslavovom namesti, ktora naozaj chuti ako prava talianska zmrzlina. Casto sa caka v rade, ale personal je sikovny, takze sa necaka az tak dlho ako pri konkurencii.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi PutovneTopanky.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Luculus Ice Saloon, si pozreli aj

Navštívili ste Luculus Ice Saloon? Podeľte sa o svoje zážitky!