“Najlepšie polievočky”
Recenzia Soupa Bistro

Soupa Bistro
Zrecenzované: 4. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

V Soupe som bola už niekoľkokrát a vždy som odchádzala spokojná. Jedlo je vždy dobre dochutené, najčastejšie tu jem polievky. Koláče sú takisto výborné - za mňa najlepší určite perník :) Interiér na jednotku, obsluha veľmi milá. Odporúčam všetkými desiatimi :)

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi nejtld.

Zrecenzované: 26. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Chodievam sem len obcas,lebo to nie je moja primarne stravovacie zariadenie,ale ak sem zabludim,tak jedlo by som hodnotil ako dobre,niektori by povedali,ze az moc zdrave ale ja na tom nic velmi zdrave nevidim. Takze celkovo ok.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi tomryb111.
Zrecenzované: 9. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Bistro som už viackrát navštívila a jedlo mi vždy veľmi chutilo. Vždy je všetko čerstvé a dobre ochutené. Veľmi mi tu chutí bulgur a kuskus, vždy sú zaujímavo pripravené. Odporúčam každému.

Dátum návštevy: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi karendombi.
Zrecenzované: 19. apríla 2017

jedlo co tam varia na menu je nedochutene, nema absolutne ziadnu chut - nieco ako zombie medzi jedlami, ani zivy ani mrtvy
menu stoji od 4 Eur do 5 Eur za porciu hlavneho jedla, ktore sa da ohodnotit ako typ "jedlo z nemocnice", salaty co tam ponukaju su takisto slabucke a to nehovorim o polievkach, ktore stoja 2+ Eur a napr. rajcinova polievka je v podstate paradajkovy pretlak zriedeny s vodou a trosku pridanym korenim - jedna z najhorsich polievok ake som jedol
velmi slaba gastronomicka prevadzka, ktora nezaujme ani jedlom ani cenami

Dátum návštevy: apríl 2017
2  Poďakujte používateľovi LylipukV.
Zrecenzované: 31. januára 2017

Vzdy vyborne a kvalitne jedlo, ziadna vyvarovna.
Vrelo odporucam. Najlepsie je curry a fantasticke kolace.

Dátum návštevy: január 2017
Poďakujte používateľovi jaroslavik88.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Soupa Bistro, si pozreli aj

Navštívili ste Soupa Bistro? Podeľte sa o svoje zážitky!