“sklamanie”

Restaurant Riviera
Zrecenzované: 25. marca 2018

Paradajková polievka bola nedostatočne teplá. Parmezán tým pádom nezmäkol.
Fazuľová polievka bola na kombináciu s hlavným jedlom moc hustå.

Grilované kačacie prsia s pučenými baby zemiakmi boli nakrájané na tenké plátky s nechrumkavou kożou akoby to nebolo dostatočne ugrilované čo naznačovala i ružová farba v strede plátkov. Omáčka bola dobrá ale málo. Zemiaky boli na podiv v šupke a neboli pučené. Množstvo zemiakov bolo nepomerne veľké na množstvo mäsa na tanieri, ktoré sa opticky a mojou sýtosťou javilo menej ako udávaných 180g. Hlavkovy šalát na tanieri hlavného jedla nebol ochutený. Keďže som podobné už jedol v inej reštaurácii tak som bol veľmi sklamaný. Za dané ceny by som očakával vyššiu kvalitu. Niektoré skutočnosti som povedal obsluhe ale bez nejakej odozvy personálu.

Prostredie v reštaurácii bolo pekné a príjemné.
Parkovanie bolo zadarmo.

Jedálny lístok sa nedá na internete pozrieť v PDF formáte ale len v nekomfortnom docx formáte.

Poďakujte používateľovi fasterit.

Zrecenzované: 11. júla 2017

Stôl zarezervovaný vopred, pripravený aj s vodou na kvety. Príjemné sedenie aj v horúcom popoludní, francúzske okná pootvárané. Na požiadanie k dispozícii detská stolička. S jedlom spokojnosť, nič nepokazili, chutilo mi, ale ani som neodišiel s tým, že som nikdy nejedol nič lepšie. Špargľu ako prílohu oceňujem, aj keď jej mohlo byť trošku viac. Obsluha milá - akurát dve čašníčky neboli dohodnuté, ktorá nás bude obsluhovať a komunikovali to pred nami.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi missinkoo.
Zrecenzované: 23. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Klasika a jedlá, ktoré nesklamú. Príjemná obsluha a trochu retro atmosféra. Dobrý protiipól k blízkemu Kontajneru.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi marian_jaslovsky.
Zrecenzované: 21. mája 2017

Prilakala nas reklama na mesiac spargle, bohuzial s pripravou spargle asi nemaju skusenosti, podavaju ju len ako "prilohu" k beznym jedlam, maso,ryby atd.v pocte 2 (slovom DVA) kusy totalne rozvarenej bielej spargle!! Ani jedna sparglova specialita, nic.
Navyse obsluha poplietla objednavku a 1 clen nasej skupiny zostal bez jedla..
Ak chcete jest sparglu, neodporucam tuto restauraciu.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi Olga M.
Zrecenzované: 9. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Nenechajte sa odradiť dizajnom ako z 90. rokov. Kuchyňa je poctivá a ceny vás nezruinujú. V Riviére som bol viackrát a vždy spokojnosť.

Dátum návštevy: september 2016
Poďakujte používateľovi marian_jaslovsky.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Riviera, si pozreli aj

Navštívili ste Restaurant Riviera? Podeľte sa o svoje zážitky!