“Bolo nám super!”

Hradna Hviezda
Kuchyňa: Stredoeurópske
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie

Ďakujeme za gastronomický zážitok! Reštauráciu sme navštívili dňa 12.9.
Krásne prostredie, príjemný personál a vynikajúce jedlo nám spríjemnili
návštevu hradu a jeho okolia. Radi prídeme zase a odporúčame všetkým!

Ďakujeme Alexandra a Slavo

Poďakujte používateľovi kiasportage888.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BratislavaExpert, Majiteľ v zariadení Hradna Hviezda.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Milá Alexandra a milý Slavo,

ďakujeme pekne za návštevu aj recenziu.
Budeme sa na Vás opäť tešiť :)

Viktor K.

Neviem si predstavit lepsie a prijemnejsie miesto na svadbu v Bratislave! Pre Hradnu Hviezdu sme sa rozhodli na zaklade bezproblemovej a velmi prijemnej komunikacie s panmi Kovacom a Bothom, nadherneho priestoru a vybornej lokality. Od sameho zaciatku excelentny pristup panov konatelov vyvrcholil v den nasej svadby, ked cela hostina prebehla na 100%. Vynikajuce jedlo, fantasticky servis, uzasny pristup celeho personalu a pana Botha, ktory na vsetko dohliadal do absolutneho konca. Dakujeme za nadstandartnu starostlivost o vsetkych nasich narocnych hosti zo 17 roznych krajin. Vsetci boli nadmieru spokojni. Dakujem za vytvorenie dobreho mena pre Slovensko, velmi si to vazim! :) Boli ste uzasni!

Poďakujte používateľovi tere_zia89.

Milí mladomanželia,

ešte raz sa Vám chceme krásne poďakovať za návštevu, sme radi že sme Vám pomohli umocniť slávnostnú atmosféru Vášho výnimočného dňa.
Želáme veľa veľa šťastia!!!
PS: organizujeme aj krstiny :))

Viktor K., Peter B.,

Zrecenzované: 5. septembra 2019

Príjemné prostredie aj personál, nenásilná hudba ideálnej hlasitosti a veľmi chutné jedlo aj pekne vyzerajúce. Boli sme spokojní.

Poďakujte používateľovi lacibaci.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BratislavaExpert, Owner v zariadení Hradna Hviezda.Zodpovedané: 6. septembra 2019

Milý Lacibaci,

ďakujeme pekne za návštevu aj pochvalu :)

Tešíme sa na Vás opäť niekedy nabudúce!

Viktor Kováč
majiteľ

Zrecenzované: 1. júla 2019

Veľmi príjemný a slušný personál, pekný interiér reštaurácie, príjemná atmosféra. Jedlo samozrejme za vyššiu cenu ale krásne vyzeralo a ešte lepšie chutilo.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Sabo264.
Zrecenzované: 7. mája 2019

Reštaurácia na vysokej úrovni, dobré jedlo a hlavne veľmi dobré umiestnená reštaurácia. Po chutnom obede, večeri okolie ponúka peknú prechádzku pri Bratislavskom hrade

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi 46astridn.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hradna Hviezda, si pozreli aj

Navštívili ste Hradna Hviezda? Podeľte sa o svoje zážitky!