“VRELO ODPORUCAME”

Kuchyňa: Stredoeurópske
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 23. marca 2018

Nedavno sme navstivili restauraciu Hradna Hviezda. Dali sme si polievku a steaky. Jedlo bolo vynikajuce, naozaj nemame co vytknut. Obsluha sa velmi snazila, boli prijemny, vsimavy a zasluzia si urcite 5 bodov z 5. Prijemne prostredie.

VRELO ODPORUCAME

Poďakujte používateľovi misovak.

Zrecenzované: 7. marca 2018

Večeru sme mali cez zľavový kupón. Obsluha sa k nám, aj napriek tomu, správala úctivo. Jedlo bolo vynikajúce - mali sme steak. Boli sme veľmi spokojní, určite sa tam vrátime.

Poďakujte používateľovi sona14.
Zrecenzované: 24. februára 2018

Nádherné prostredie, milý personál, určite sa tam ešte vrátim. Jedlo vynikajúce, široký výber jedál a blíko prechádzka na hrad s výhľadom na celú Bratislavu.

Poďakujte používateľovi KarinO905.
Zrecenzované: 5. februára 2018

Absolútne výborné jedlo! Krásne pripravené stoly, skvelý personál. Vrelo odporúčam! Určite sa vrátime aj v budúcnosti :)

Poďakujte používateľovi katy277.
Zrecenzované: 30. januára 2018

Príjemná atmosféra štýlovej reštaurácie Hradná Hviezda potešila obchodných partnerov. Výborné jedlo, skvelý servis a ústretový personál. Magický večer priamo pod oknami Bratislavského hradu. Vrele odporúčame aj pre pre väčšie skupinky až do 60 osôb.

Dátum návštevy: december 2017
Recenzia získaná v spolupráci s touto reštauráciou
1  Poďakujte používateľovi margareta_saktorova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hradna Hviezda, si pozreli aj