“Výborná atmosféra”

Kuchyňa: Východoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 21. júla 2018

Výborné pivo, lacné a chutné pochúťky k pivu, príjemný majiteľ a obsluha. Väčšinou sú tam mladí ľudia, ponúkajú rôzne druhy kvalitných pív. Super.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Marian888999.

Zrecenzované: 24. augusta 2017

Dobrý výber čapovaných pív, ale aj výber fľaškových nie je zlý. Menší interiér zaujme, a zároveň zvýrazňuje atmosféru pivovaru. Obsluha bola milá. Jedna hviezdička dole kvôli lokalite a otváracej dobe.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi mil1200.
Zrecenzované: 12. októbra 2016

Bola som tu s návštevou z Anglicka a veľmi sa nám tam páčilo. Trochu nás zaskočilo, že všetky voľné stoly boli rezervované a jedna časť úplne uzavretá, ale keď som sa opýtala čašníčky, tak nás hneď usadila. Majú rôzne pivá a najsilnejšia bola dvadsiatky, chuťovo boli veľmi dobré. Len by si tam mohli trochu upratať, tie vrstvy prachu na dekoráciách boli dosť nechutné.

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi KatyStasi.
Zrecenzované: 1. septembra 2015 cez mobilné zariadenie

Pivo som tu mal rozne a nesklamalo nikdy. Jedlo je zamerane na rychlu pripravu a keby mali mozno trosku vacsi vyber jednoduchych jedal alebo len takych pochutin k pivu tak by urcite bol o to zaujem. Najvacsi problem je ze vojdem o 5tej v pracovny den dnu a z 10 stolov je 8-9 rezervovanych. Rozhodnutie zbehjut s kolegami na jedno moze byt tym padom trochu zaskocene. Ale vzdy sa dalo nejak dohodnut a nakoniec sme miesto nasli. Obcas sme dostali ine ako objednane ale to sa vysvetlilo a kedze nasa objednavka bola dost caohticka tak sa tomu nikto nijak nedivil :)

Dátum návštevy: august 2015
Poďakujte používateľovi AndrejOrszagh.
Zrecenzované: 8. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: júl 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Minipivovar Richtár Jakub, si pozreli aj

Navštívili ste Minipivovar Richtár Jakub? Podeľte sa o svoje zážitky!