“Obed”

Kuchyňa: Indonézske, Thajské
Vhodné pre: Romantické
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Opis: The Modern Thai Restaurant - fusion between traditional and modern thai cooking style. Our Chef spend long time in Thailand on islands and with his international team in kitchen cook high quality thai food. Enjoy Your meal! ....hmm, and be careful, thai meal would be spicy :)
Zrecenzované: 27. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemna atmosfera restauracie , chutne pre slovaka samozrejme netradicne jedla ale velmi pekne servirovane a naozaj chutne.. kto ma rad azijsku kuchynu urcite si tu najde to spravne pre seba

Poďakujte používateľovi Destination761784.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GrBuddha, Owner v zariadení Green Buddha.Zodpovedané: 15. apríla 2018

Dobrý deň,
ďakujeme za peknú recenziu a sme radi, že Vám u nás chutilo. Vždy sa snažíme ponúknuť autentický zážitok thajskej kuchyne s prvotriednymi službami, a takéto pochvaly sú pre nás najväčšími odmenami. Ďakujeme a ste u nás kedykoľvek vítaní :)

Zrecenzované: 20. marca 2018

Jedlo priemerné, ceny nezodpovedali kvalite vybraného jedla. Možno sme si zle vybrali. Najskôr som dostala jedlo, ktoré som si neobjednala. Po upozornení nebol problém s výmenou. Stalo sa to aj pri vedľajšom stole.

1  Poďakujte používateľovi Kat F.

Dobrý deň Kat,
ďakujem za Vašu recenziu, a zároveň sa chcem ospravedlniť za zámenu jedál. Naši čašníci sú profesionáli, ale sú to tiež len ľudia a niekedy robia chyby. Čašníčka, ktorá Vás obsluhovala nedopatrením vymenila Vašu objednávku s vedľajším stolom, takže oni dostali Vašu ojednávku, Vy zase ich. Jedlo Vám bolo samozrejme vymenené :) Rád by som sa dozvedel viac o Vašom názore na kvalitu jedla. Naši kuchári pochádzajú priamo z Thajska a majú dlhoročné skúsenosti v gastronómii v ich domovskej krajine. Tiež používame čo možno najlepšie suroviny, aké sú dostupné, väčšina z nich je dovážaná letecky priamo z Thajska 2 krát týždenne, aby sme zaručili čerstvosť a hlavne autentickosť, ktorá sa pri použití surovín alebo polotovarov kupovaných na Slovensku u veľkododávateľov jednoducho nedá dosiahnuť. Chute našich jedál sú vyladené tak, aby boli čo možno najbližšie jedlám, ktoré by ste dostali aj priamo v Thajsku. Preto ma mrzí, ak sme sa netrafili do Vašej chute. V každom prípade, ak si nájdete čas, môžete nám napísať Váš postreh detailnejšie na email manager@greenbuddha.sk aby sme vedeli identifikovať, kde sa stala chyba. Ďakujem :)

Zrecenzované: 11. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Do tejto reštaurácie sme zvykli chodiť dva krát tyždenne na obed. Určite patrí k tým lepším v meste. Obedové menu má v ponuke dve polievky, dve druhé jedlá a deterty. Je z čoho vybrať. Obsluha je milá. Kto má rád ázijskú a pikantnú kuchyňu, príde si na svoje.

Poďakujte používateľovi ivet95.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GrBuddha, Owner v zariadení Green Buddha.Zodpovedané: 15. marca 2018

Ďakujeme za pozitívnu recenziu a určite Vás znova radi privítame! Pochvalu obsluhe odovzdám :)

Zrecenzované: 23. januára 2018

Do reštaurácie sme sa naučili chodiť celkom pravidelne, píšem už tretiu recenziu a zatiaľ nás reštaurácia nesklamala. Tento krát sme volili opečené rezance a morské plody a bolo to opäť super ;)

Poďakujte používateľovi simon_svk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GrBuddha, Owner v zariadení Green Buddha.Zodpovedané: 29. januára 2018

Ahoj Simon,
ďakujeme za skvelú recenziu aj za Vašu opakovanú návštevu! Snažíme sa našim hosťom ponúknuť autentický zážitok z thajskej kuchyne, či už prostredníctvom našich ázijských kuchárov alebo čerstvých surovín dovážaných priamo z Thajska. Sme radi, keď zákazníci vedia oceniť našu snahu a keď im my dokážame splniť alebo prekonať ich očakávania. Veľmi nás teší Vaša priazeň, a radi Vás uvítame znova! Aktuálne pripravujeme nové menu, tak dúfam, že Vám bude chutiť :)

Zrecenzované: 11. januára 2018

Bola som v tejto reštaurácii dávnejšie, asi dvakrát. Priestory reštaurácie sú v tichej uličke v starom-historickom centre mesta. Sú na prízemí starého domu. Reštauráciu zdobia pekné klenbové stropy. Bola som tu v lete. Všetky okná boli dokorán otvorené, či už na ulicu, alebo do dvora. Zrejme nie je klíma, alebo nefungovala, neviem, ak to môžem takto nazvať - mala som to šťastie, že boli otvorené dokorán, sedeli sme pri nich, príjemná letná atmosféra, jemný džavot okoloidúcich ľudí, aspoň mi to trošku pripomenulo Thajsko, ktoré som v minulosti navštívila. Jedlo sa vyrovnalo tomu v Thajsku - bolo úžesné, obsluha taktež-velmi milá, príjemná. Rada sa sem znovu vrátim....

Poďakujte používateľovi jankademjanova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia GrBuddha, Owner v zariadení Green Buddha.Zodpovedané: 21. januára 2018

Ahoj Janka,
dakujeme za skvelu recenziu! Sme radi, ze Vam u nas chutilo. Snazime sa ponuknut autenticky thajsky gastronomicky zazitok, a je vzdy uzasne citat, ze to vedia nasi zakaznici ocenit. Vasu pochvalu obsluhe posuniem dalej a urcite Vas radi uvitame znova! Co sa klimatizacie tyka, sme v historickej budove a nie je jednoduche technicky riesit tieto zalezitosti. Nezahalali sme vsak, a tento rok by sme uz mali byt plne klimatizovani :)

Cestovatelia, ktorí si pozreli Green Buddha, si pozreli aj

Navštívili ste Green Buddha? Podeľte sa o svoje zážitky!