“Tradicne rodinne obedyv krasnom prostredi”
Recenzia Belavijo

Belavijo
Kuchyňa: Talianske
Zrecenzované: 9. augusta 2017

Ak mame chut na nieco dobre a tiez na prijemnu obsluhu tak zajdeme do Belavija. Terasa, ci sedenie pri okne a vyhlad na prirodu zlepsuju chut do jedla.
Na obednom menu si davam vacsinou speciality, tie su najlepsie. :)

Poďakujte používateľovi Matej L.

Zrecenzované: 27. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Opakovane si objednávam donášku domov. Som veľmi spokojná. Pizza je vynikajúca, tenké cesto. Donáška presne na hodinu. Prehľadná je aj internetová stránka.

Poďakujte používateľovi milada v.
Zrecenzované: 2. septembra 2016

Obsluha je priemerna ale mila. Jedlo som skusal spagetti pesto ktore boli chutne urobene. Mal som aj lepsie:) na menu restauraciu priemer. Ceny trosku vyssie ako standard.

Poďakujte používateľovi asterixba.
Zrecenzované: 31. mája 2016 cez mobilné zariadenie

V ponuke majú slušný výber pizze, tiež v jedlách na objednávku sú mäsité aj bezmäsité jedlá a aj detské porcie. Majú aj tématickú kuchyňu - teraz bola mexická. Všetky jedlá, nielen pizzu dovezú aj domov. Dokonca vraj privezú a odvezú zákazníka aj z inej časti BA. Čisté priestory, ochotný personál. Terasa s výhľadom na Rakúsko. Bol som tam viackrát-spokojnosť.

1  Poďakujte používateľovi Peter S.
Zrecenzované: 9. októbra 2015

Tato pizzeria je vyborna. Co sa tyka jedla, nejedla som lepsiu pizzu ako v Belaviju, najlepsia bola zatial Mesicana. Personal je priemerny, ale za tu pizzu to stoji.

Poďakujte používateľovi Evik315.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Belavijo, si pozreli aj

Navštívili ste Belavijo? Podeľte sa o svoje zážitky!