“Výborná prešporská kuchyňa”

Kuchyňa: Rakúske, Maďarské, Východoeurópske
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Zrecenzované: 6. marca 2018

Výborne umiestnená reštaurácia v centre mesta neďaleko podzemnej garáže Carlton. Reštaurácia sa špecializuje na typickú prešporskú kuchyňu. Prostredie stýlové. Jedlo výborné. Ochutnal som tu Prešporský schnitzel, hríbové krúpoto, teľaciu pečeň aj mäsové karbanátky so zemiakovým prívarkom...všetko výborné. Za jediné mínus považujem trochu správanie personálu. Naposledy keď som reštauráciu navštívil na obed, boli sme tam len sami dvaja, žiadni iní hostia. Obslúžili nás ok, ale potom akoby tam personál bol sám, nezáväzne sa bavili, kuchári chodili hore dolu po reštaurácii, pri prestretom reštauračnom stole si urobili mítig asi s prevádzkarom, či kto to bol...... to sa mi nepáčilo. To majú vyriešiť pred otvorením reštaurácie.

Poďakujte používateľovi Peter K.

Zrecenzované: 17. novembra 2017

Po prvej návšteve v tejto reštaurácii sme boli milo prekvapení. Reštaurácia má slušný výber slovenských jedál, ktoré sú celkom chutné. Kladne hodnotím obsluhu (p. Alexander) bol usmievavý, nápomocný a veľmi milý :)

Poďakujte používateľovi LindaAdrianH.
Zrecenzované: 15. júna 2017

Zylinder jsme navstivili s pochybnostmi, protoze restaurace se nachazi v miste, kde je zvyseny pohyb turistu. Byli jsme vsak prijemne prekvapeni. Jidlo je na dobre urovni, ceny primerene. Cekaci doba odpovida kvalite jidla. Obsluha profesionalni, slusna. Restauraci lze doporucit, myslim si, ze si ctyri body z peti v celkovem hodnoceni plne zaslouzi.

1  Poďakujte používateľovi Fledermaus1981.
Zrecenzované: 4. mája 2017

vybrali sme sa do reštaurácie na pracovný obed, čašníčka, ktorá nás mala na starosti očividne niečo zanedbala pretože sme na jedlo čakali takmer 40 minút a skôr obslúžení boli hostia, ktorí prišli až po nás...hovädzí vývar bol priemerný, ceasar šalát veľmi dobrý

Poďakujte používateľovi Mária P.
Zrecenzované: 19. septembra 2016

Restauracia vyprazdnena no obsluha nestihala. Objednali sme si sosovicovu polievku so smotanovo pazitkovym dipom a pecivom, ktoru doniesli bez dipu a peciva. Inak chutovo super. Druhy chod - szeged gulas bol dobry. Po jedle sme este dost dlho cakali na casnicku tak som radsej isiel zaplatit na bar.

Poďakujte používateľovi Jakub S.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zylinder - Cafe & Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Zylinder - Cafe & Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!